Назарбаєв лідирує на виборах президента Казахстану

Назарбаєв заявив, що, якщо дозволять здоров'я і сили, то він готовий працювати на своїй посаді стільки, скільки це буде потрібно народу.

Діючий президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв лідирує на проведених у неділю президентських виборах з 95,5% голосів.

Такі попередні дані озвучив у понеділок ЦВК республіки.

Назарбаєв перебуває при владі понад 20 років. Виступаючи із щорічним посланням народу країни в січні 2011 року, він заявив, що, якщо дозволять здоров'я і сили, готовий працювати на своїй посаді стільки, скільки це буде потрібно народу.

Зазначимо, що Назарбаєв переміг, за даними exit-poll, на позачергових президентських виборах, отримавши 95% голосів виборців.

"За даними exit-poll встановлено, що казахстанці схвалюють роботу, яку я вів усі ці 20 років кожен день, вони висловили довіру нашим програмам на майбутнє. Яка ще підтримка потрібна людині, яка керує країною?" - сказав президент, виступаючи в передвиборному штабі партії "Нур Отан", лідером якої є.

Минулі в неділю в Казахстані вибори "всьому світу ще раз довели демократичність нашого суспільства", відзначив Назарбаєв.
За оцінкою президента, вибори були відкритими, чесними, усім кандидатам були дані рівні права в ЗМІ, можливості у всіх областях.

"Від щирого серця вдячний усьому нашому народу за надану довіру", - заявив президент.

У виборчі бюлетені крім Назарбаєва були внесені імена ще трьох кандидатів - представника комуністичної народної партії Казахстану Жамбила Ахметбекова, лідера партії патріотів сенатора Гані Касимова і лідера екосоюза "Табігат" Мелса Елеусізова.
У Касимова, за даними Асоціації соціологів і політологів Казахстану, - 2,17% голосів виборців, у Ахметбекова - 1,57%, Елеусізова - 1,44%.

Всього опитування проводилося на 102 виборчих дільницях. Опитано близько 110 тисяч осіб, що становить 1,2% виборців.
Згідно з останніми даними ЦВК, явка на виборах становила 89,9%.

Читайте також:

Назарбаєв залишиться при владі "скільки дозволятиме здоров'я"

70-річний президент Казахстану зажадав створити еліксир молодості

Назарбаєву поставлять позолочений пам'ятник

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: