Назарбаєв лідирує на виборах президента Казахстану

Назарбаєв заявив, що, якщо дозволять здоров'я і сили, то він готовий працювати на своїй посаді стільки, скільки це буде потрібно народу.

Діючий президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв лідирує на проведених у неділю президентських виборах з 95,5% голосів.

Такі попередні дані озвучив у понеділок ЦВК республіки.

Назарбаєв перебуває при владі понад 20 років. Виступаючи із щорічним посланням народу країни в січні 2011 року, він заявив, що, якщо дозволять здоров'я і сили, готовий працювати на своїй посаді стільки, скільки це буде потрібно народу.

Зазначимо, що Назарбаєв переміг, за даними exit-poll, на позачергових президентських виборах, отримавши 95% голосів виборців.

"За даними exit-poll встановлено, що казахстанці схвалюють роботу, яку я вів усі ці 20 років кожен день, вони висловили довіру нашим програмам на майбутнє. Яка ще підтримка потрібна людині, яка керує країною?" - сказав президент, виступаючи в передвиборному штабі партії "Нур Отан", лідером якої є.

Минулі в неділю в Казахстані вибори "всьому світу ще раз довели демократичність нашого суспільства", відзначив Назарбаєв.
За оцінкою президента, вибори були відкритими, чесними, усім кандидатам були дані рівні права в ЗМІ, можливості у всіх областях.

"Від щирого серця вдячний усьому нашому народу за надану довіру", - заявив президент.

У виборчі бюлетені крім Назарбаєва були внесені імена ще трьох кандидатів - представника комуністичної народної партії Казахстану Жамбила Ахметбекова, лідера партії патріотів сенатора Гані Касимова і лідера екосоюза "Табігат" Мелса Елеусізова.
У Касимова, за даними Асоціації соціологів і політологів Казахстану, - 2,17% голосів виборців, у Ахметбекова - 1,57%, Елеусізова - 1,44%.

Всього опитування проводилося на 102 виборчих дільницях. Опитано близько 110 тисяч осіб, що становить 1,2% виборців.
Згідно з останніми даними ЦВК, явка на виборах становила 89,9%.

Читайте також:

Назарбаєв залишиться при владі "скільки дозволятиме здоров'я"

70-річний президент Казахстану зажадав створити еліксир молодості

Назарбаєву поставлять позолочений пам'ятник

ВідеоНазарбаєв лідирує на виборах президента Казахстану

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: