Назарбаєв розлучив свою дочку

Рахат Алієв заявив, що казахська влада розірвала його шлюб з Дарігою Назарбаєвою без його згоди.

Заарештований у Відні за запитом з Казахстану колишній посол цієї країни в Австрії і, як тепер з’ясовується, колишній вже зять президента Нурсултана Назарбаєва Рахат Алієв заявив, що казахська влада розірвала його шлюб з Дарігою Назарбаєвою без його згоди.

Як сказав Алієв в інтерв’ю агентству Reuters, "сьогодні я одержав інформацію про те, що я розлучений; вони засунули факс з цією інформацією в огорожу мого будинку опівночі". За його словами, "вони навіть підробили мій підпис на документі".

"Я розмовляв зі своєю дружиною по телефону, - сказав Алієв, показуючи папери з проханням про розлучення від її імені, - і вона сказала: "Батько сильно тиснув на мене", вона не могла щось зробити".

Наприкінці травня Рахат Алієв був звільнений з австрійської в’язниці під заставу в 1 мільйон євро. Він був заарештований за запитом казахської влади, яка обвинувачує його у викраденні людей і економічних злочинах. Сам 44- річний Алієв впевнений, що тесть у такий спосіб мститься йому за намір балотуватися на найближчих президентських виборах.

"Він по-радянськи конфіскував мій бізнес, тепер знищує мою політичну репутацію, - поскаржився колишній посол, знову закликавши Австрію не допустити екстрадиції на батьківщину, - У Казахстані я - ворог номер один, і якщо я туди повернуся, я - ходячий труп".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: