Назарбаєв залишиться при владі "скільки дозволятиме здоров'я"

"Лідер нації" Нурсултан Назарбаєв заявив, що "зрозумів сигнал народу" і пообіцяв не залишати посаду президента, поки у нього вистачатиме сил.

Президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв пообіцяв залишатися при владі стільки, скільки йому дозволятимуть "здоров'я і сили". Своє рішення глава республіки прийняв після того, як "зрозумів сигнал народу": треба працювати далі.

"Якщо мені дозволять здоров'я і сили, якщо буде підтримка народу, я буду працювати скільки мені дозволять. Ми маємо усіма своїми силами служити нашому народові", - заявив Назарбаєв, виступаючи на спільному засіданні палат парламенту із щорічним посланням до народу.

Чинний термін повноважень Назарбаєва, який став президентом ще в 1990 році, закінчується в 2012 році.

"Я збирався взяти участь у виборах президента 2012 році", - визнав глава держави.

Центрвиборчком Казахстану наприкінці 2010 року зареєстрував ініціативну групу з проведення в країні референдуму про продовження повноважень президента аж до 2020 року.

Як зазначив Назарбаєв, на підтримку референдуму було подано більше 5 мільйонів підписів - приблизно дві третини електорату країни.

"Я зрозумів сигнал народу - не залишай посаду, продовжуй далі працювати", - сказав президент. "Хоча я не короткий час працюю на цій посаді, завжди народ був разом зі мною", - додав він.

Нагадаємо, раніше казахстанські депутати ухвалили поправки до Конституції з метою продовження повноважень Назарбаєва до 2020 року без виборів через референдум. Зі свого боку, президент не підписав ухвалені поправки і направив їх до Конституційної ради.

Читайте також:

70-річний президент Казахстану зажадав створити еліксир молодості

Назарбаєв відмовився продовжувати свої повноваження до 2020 року

Парламент Казахстану виступив за продовження повноважень Назарбаєва

Промова Мєдвєдєва казахською мовою викликала фурор в Інтернеті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: