Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Назарбаєв заявив про ознаки "кольорових революцій" в Казахстані

За його словами, "кольорові революції" мають різні методи і починаються з надуманих мітингів, вбивств і прагнення захопити владу.

Нурсултан Назарбаєв
Getty Images
Невідомі скоїли напад на ряд об'єктів в казахстанському місті Актобе, отримали інструкції з-за кордону.

Про це йдеться в заяві президента країни Нурсултана Назарбаєва.

За його словами, терористичний акт організований прихильниками радикальних псевдорелігійних течій.

"Екстремізм і тероризм загрожують безпеці не тільки нашої країни, але і всьому світу. Казахстанці з розумінням і відповідальністю поставилися до посилення антитерористичних заходів, що вживаються правоохоронними органами у всіх регіонах країни. Сьогодні приводу для занепокоєння наших громадян немає. Разом з тим, закликаю всіх казахстанців бути пильними, рішуче припиняти всі заклики до насильницьких протиправних дій, повсюдно допомагати правоохоронним органам", - заявив Назарбаєв.

Він також вважає, що "дехто" хотів перевірити державну владу на міцність.

"Заявляю, що ми завжди будемо приймати найжорсткіші заходи для придушення екстремістів і терористів. Для цього у держави є всі можливості і сили. Ми всі знаємо, що так звані "кольорові революції" мають різні методи і починаються з надуманих мітингів, вбивств, прагнення захопити владу. Ці ознаки проявилися і у нас. У країнах світу, де пройшло таке, сьогодні немає ні держави, ні стабільності, там панують злидні і бандитизм, створені умови для появи екстремістів і терористів. Економіка цих країн відкинута на десятки років назад", - констатував президент Назарбаєв.

Глава Казахстану закликав народ і всіх політиків "об'єднатися і показати, що ми захистимо наш мир, стабільність і дружбу всіх казахстанців".

Нагадаємо, 5 червня в Актобе стався напад на збройний магазин і військову частину. перестрілках в казахстанському Актобе загинуло 18 осіб. За офіційними даними, 12 з них — учасники нападів, також в числі убитих — троє військовослужбовців.

7 червня стало відомо, що силовики ліквідували 13 бунтарів. Напад в Актобе назвали терактом.

Вранці у середу, 8 червня, в Казахстані, терористи, які раніше скоїли напад на збройний магазин і військову частину в Актобе, обстріляли охорону піонерського табору.

Залиште свій коментар

Вибір редакції