Наземні сили ізраїльської армії поки не вдирались до Сектору Гази — ЗМІ

Наземні сили ізраїльської армії поки не вдирались до Сектору Гази — ЗМІ

Обстріли тривають.

Наземні сили ізраїльських військових до теперішнього моменту не вдирались до Сектору Гази.

Про це заявив телеканал Sky News Arabia.

Раніше пресслужба армії оборони Ізраїлю повідомила, що її повітряні та наземні підрозділи "атакують Газу". Пізніше з'явилася інформація ЗМІ про те, що війська вдерлися до Сектору Гази.

Тим часом як заявив телеканалу джерело в палестинських спецслужбах, ця інформація не відповідає дійсності. Це ж підтвердив Sky News Arabia та офіційний представник Армії оборони Ізраїлю Авіхаїлів Едрі. "Спростовуємо інформацію ряду ЗМІ про наземне вторгнення в сектор", — вказав він в ефірі телеканалу.

The Times of Israel відзначає, що дійсно деякі ізраїльські військові знаходяться в тій частині Сектора Гази, яка де-факто і так контролюється Ізраїлем, але це поки не можна вважати "сухопутною операцією".

Нагадаємо, що раніше прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу заявив, що операція в Секторі Гази триватиме стільки, скільки буде потрібно. Також Ізраїль відхилив прохання Єгипту про гуманітарне перемир'я, делегація покинула Тель-Авів, побоюючись початку військової операції.

У відповідь на ізраїльську атаку учасники терористичного палестинського руху ХАМАС відновили пуски ракет по містах на півдні Ізраїлю. Сирени, що попереджають про повітряну тривогу, заробили в містах Ашдод, Беер-Шева та інших містах на півдні Ізраїлю.

Новини світу: спроби ухвалити резолюцію, яка закликала б до миру Ізраїль та Сектор Гази, провалилися

Новини світу: спроби ухвалити резолюцію, яка закликала б до миру Ізраїль та Сектор Гази, провалилися

Підписуйтесь на наші канали в Telegram і Viber.