Називав себе "богом": у Челябінську затримали чоловіка, який лякав сусідів агресивною поведінкою

Називав себе "богом": у Челябінську затримали чоловіка, який лякав сусідів агресивною поведінкою

Associated Press

Чоловік показував довідку, яка дозволяє мати зброю.

У російському Челябінську поліція затримала чоловіка, який називав себе "богом".

Про це повідомляє видання Інтерфакс. 

Правоохоронців сповістили сусіди чоловіка. За словами людей, він називався "богом", а також показував довідку, яка дозволяє мати зброю. Крім того, часто лякав мешканців будинку агресивною поведінкою: зокрема, кричав, стукав у стіни.

Чоловік мав сторінку в соцмережі. У ній викладав відео, у яких розповідав, що він "всевишній", згадував молитву, Аллаха тощо. "Я Денис, я бог ...  Моїх людей не чіпати і мене не чіпати. І додати зарплату всім людям і мені додати", - сказав в одному ролику.

Утім, найбільше сусідів налякала довідка про право мати зброю, яку він продемонстрував у Мережі. У документі йшлося, що він не має протипоказань на носіння зброї. Інформацію на сторінці також виявили правоохоронці. З огляду на події в Казані, де 19-річний хлопець називав себе богом та розстріляв учнів та вчителів у школі, челябинця вирішили затримати.

Чоловіка забрали до відділку поліції для з'ясування обставин. Потім його помістили до спеціалізованого медзакладу, аби оцінити стан та, якщо необхідно, надати кваліфіковану допомогу.

Нагадаємо, у вівторок, 11 травня, у столиці республіки Татарстан - у Казані в школі № 175 сталася стрілянина, у якій загинуло щонайменше дев'ять учнів та дві вчительки. Стрільцем виявився 19-річний Ільназ Галявієв, який закінчив школу чотири роки тому. Хлопця затримали правоохоронці. Його мотиви невідомі.

На допиті Галявієв заявив, що відчуває себе богом і всіх ненавидить. Утім, про відеоігри та булінг не згадував. За його словами, зброю купив легально за два тижні до скоєного. 

Суд відправив Галявієва під варту терміном на два місяці. Сам стрілець визнав свою провину. Проти арешту казанський стрілець не заперечував.

Новини світу: випускника, який вчинив масову стрілянину в школі Казані, затримали

Новини світу: випускника, який вчинив масову стрілянину в школі Казані, затримали