Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Називайте мене просто ЛСД". Росіяни висміяли спроби сховати нерухомість синів генпрокурора РФ Чайки

Фонд боротьби з корупцією Навального опублікував приклади виписок з Росреєстру до і після кодування імен дітей Юрія Чайки.

Російський держреєстр вніс зміни в інформацію щодо нерухомості, що належить синам скандального генпрокурора РФ Юрія Чайки — Артему та Ігорю.

Зміни торкнулися їхніх імен. Так, об'єкти, власником яких раніше значився Артем Чайка, тепер належать якомусь ЛСДУ3. Нерухомість Ігоря Чайки тепер, згідно з виписками, належить ЙФЯУ9.

Про це повідомив Фонд боротьби з корупцією (ФБК) Олексія Навального, який запитав у червні 2016 року відповідні виписки з Росреєстру.

ФБК опублікував приклади виписок з Росреєстру до і після кодування імен синів генпрокурора, а також навів список об'єктів, якими володіють Артем та Ігор Чайка.

Генпрокурор РФ Чайка і сини_1
Сайт Олексія Навального

Генпрокурор РФ Чайка і сини_2
Сайт Олексія Навального

"Ми вважаємо, що чиновники Росреєстру — злочинці, те, що вони роблять — абсолютно незаконно, і вони за це мають бути притягнуті до відповідальності. Зрозуміло, що вони роблять це за вказівкою Кремля, але тим не менш. Ми подаємо в суд на Росреєстр по кожному випадку засекречування чиновників і їхніх дітей", - пише Навальний.

Зазначимо, що ця новина не пройшла непоміченою в мережі і стала приводом для безлічі жартів.

Як повідомлялося раніше, член Ради Федерації Валентина Петренко внесла до Державної думи РФ законопроект, який заборонить батькам називати дитину ім'ям, яке містить ненормативну лексику, цифри або символи.

Залиште свій коментар

Вибір редакції