Названа дата першого закордонного візиту Обами

Президент США Барак Обама здійснить свій перший візит до Канади 19 лютого.

Президент США Барак Обама здійснить свій перший візит до Канади 19 лютого. Про це повідомив в Палаті общин прем'єр-міністр Стівен Харпер.

За його словами, той факт, що Обама свою першу закордонну поїздку здійснить до Канади, "свідчить не лише про масштабність наших зв'язків в області торгівлі і наших союзницьких відносин, але і про міцність нашої дружби". При цьому Харпер висловив упевненість в тому, що майбутній візит "буде важливим і плідним".

Минулого тижня в телефонній розмові з Обамою він вже обговорював порядок денний майбутньої зустрічі. Як очікується, в центрі уваги будуть проблеми економіки, зокрема - стан справ в автомобілебудівній промисловості, оскільки "велика трійка" американських автогігантів - Ford, Chrysler і General Motors - мають підприємства на території Канади.

На порядку денному, як очікується, стоїть питання про Афганістан, де до 2011 року будуть знаходиться 2700 канадських військовослужбовців.

Крім того, в ході переговорів, ймовірно, будуть порушені питання постачань нафти і газу з Канади на американський ринок, а також проблеми збереження довкілля.

Поки детальної програми візиту не повідомляється, проте, як повідомив журналістів представник прем'єр-міністра Дімітрі Соудас, оскільки під час візиту Обами Палата общин засідати не буде, то виступ президента США на об'єднаному засіданні обох палат канадського парламенту доки не планується.

Читайте також:
Конгрес США схвалив економічний план Обами
Обама намагався увійти до Білого дому через вікно
Сенат затвердив главу нацрозвідки США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: