Названа причина смерті російських інженерів в Індонезії

Причиною смерті трьох російських інженерів в Індонезії стало отруєння метанолом.

Російське посольство в Індонезії 16 вересня отримало офіційний висновок місцевих патологоанатомів, згідно з яким причиною смерті трьох російських інженерів стало отруєння метанолом.

"Ми отримали офіційний висновок судово-медичної експертизи індонезійської сторони, в якому сказано, що смерть російських громадян сталася внаслідок асфіксії, тобто зупинки дихання, яку, у свою чергу, спровокувало отруєння метанолом", - заявив посол Росії в Джакарті Олександр Іванов. Цю інформацію підтвердив керівник медичної служби національної поліції Індонезії генерал Муссадек Ісхак.

Тим часом ЗМІ уточнюють, що, на думку експертів, інженери вживали алкогольні напої поза військовою базою "Султан Хасануддін", на якій вони померли. Командувач базою Агус Супріатна повідомив, що в кімнатах, де проживали інженери, слідів алкоголю не виявлено.

Тіла трьох російських фахівців - Сергія Вороніна, Олександра Півторака і Віктора Сафонова - були виявлені 13 вересня на базі ВПС Індонезії "Султан Хасануддін" в місті Макассар.

Росіяни прибули на базу в службове відрядження. Вони входили до складу гарантійної бригади КнААПО і займалися обслуговуванням винищувачів ВАТ "Компанія" Сухий ", закуплених Індонезією у Росії.

Читайте також:

В Індонезії через етиловий спирт померли російські інженери

У Москві українські будівельники отруїлися вечерею

На Київщині після дня народження госпіталізовано 14 людей

ВідеоВ Індонезії через етиловий спирт померли російські інженери

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: