Названі імена нових фігурантів справи Політковської

Журналісти дізналися, що перед вбивством за Анною Політковською стежив екс-оперативник ГУВС, отримуючи за це по 200 доларів на день.

ЗМІ дізналися ім'я людини, яка стежила за журналісткою Анною Політковською.

Газета "Твій день" повідомила, що цією людиною був колишній співробітник оперативно-пошукового управління ГУВС Москви Олег Шошин.

За даними видання, отриманим від певного джерела в спецслужбах, Шошин стежив за Політковською протягом двох тижнів, отримуючи за кожен день роботи по 200 доларів. Стеження він нібито здійснював на замовлення Дмитра Павлюченкова з напарником, далеким родичем Павлюченкова бізнесменом на ім'я Червоня (Червоне) Огли.

В даний час Олег Шошин перебуває в СІЗО за підозрою у вбивстві підмосковного бізнесмена Фаріза Бекірова, здійсненого в березні 2009 року. Крім Шошин, до вбивства бізнесмена причетні Червоня Огли і ще кілька людей.

Усі підозрювані у скоєнні злочину, за винятком Огли, були арештовані в червні 2009 року (Огли був заарештований ще в квітні в іншій кримінальній справі). Крім Шошин і Огли, у справі про вбивство Бекірова фігурують вихідці з Азербайджану і Дагестану Сеймур Ісазаде, Мурад Абдулазіз, Хізрі Алієв і Асламбек бізу.

Не виключено, що саме ці люди є "новими обличчями", про появу яких у справі Політковської напередодні повідомив шеф-редактор "Нової газети" Сергій Соколов. Він не став називати жодних імен, але висловив надію на те, що цих людей притягнуть до відповідальності.

Агентство відзначає, що Шошин був одним з тих людей, про яких розповів слідству головний свідок звинувачення - Дмитро Павлюченко. Дізнавшись про те, що Павлюченко згадав його на допитах, Шошин нібито також почав давати свідчення, в тому числі і у справі Політковської.

Зараз справа про вбивство Політковської, застреленої в Москві в під'їзді свого будинку 7 жовтня 2006 року, знаходиться на дослідуванні в прокуратурі. У справі фігурують четверо обвинувачених: брати Ібрагім і Джабраїл Махмудови, передбачуваний організатор злочину Сергій Хаджікурбанов і Павло Рягузов, обвинувачений в пособництві.

Читайте також:

У справі Політковської з'явилися "нові обличчя"

Справу про вбивство Політковської повернули в прокуратуру

Обвинуваченим у вбивстві Політковської скасували виправдувальний вирок

Справу про вбивство Політковської розвалили дрібниці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: