Названо ім'я нового глави "Моссаду"

Ізраїльську розвідку "Моссад" очолив друг родини прем'єр-міністр Ізраїлю Біньяміна Нетаніягу - Тамір Пардо.

Новим главою ізраїльської розвідки "Моссад" стане Тамір Пардо, який був заступником нинішнього керівника цієї спецслужби Меїра Дагана.

Представляючи Пардо, прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаніягу у своїй заяві підкреслив, що в нового глави "Моссаду" за плечима десятки років служби. Нетаніягу також висловив глибоку вдячність за внесок у забезпечення безпеки країни Дагана, який залишає свій пост.

Пардо пішов з "Моссада" у 2009 році. Він є близьким другом сім'ї Нетаніягу.

Меїр Даган, призначений главою "Моссаду" у 2002 році, направив діяльність розвідки в основному за двома напрямами: запобігання розробки Тегераном ядерної зброї та ведення прихованої війни проти Ірану, Сирії, "Хізбалли" і ХАМАСу.

Про причини відставки Дагана не повідомляється.

Останнім часом "Моссад" опинився в центрі міжнародного скандалу. ХАМАС звинуватив ізраїльських агентів у вбивстві в Дубаї одного зі своїх лідерів. З'являлися повідомлення, згідно з яким 11 агентів прибули в Дубай із фальшивими паспортами громадян країн Євросоюзу. Міністр закордонних справ Великобританії Девід Мілібенд звинуватив Ізраїль у виготовленні фальшивих паспортів з використанням даних британських підданих. Великобританія ухвалила рішення вислати з країни одного з ізраїльських дипломатів.

Читайте також:

"Мисливець на нацистів" виявився агентом "Моссаду"

Ізраїльський супермаркет зняв рекламу за мотивами ліквідації лідера ХАМАС

Іран: Ізраїль скоро зникне з карти Близького Сходу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: