Названо найкризовіші регіони світу

Міжнародна гуманітарна організація "Лікарі без кордонів" оприлюднила список найкризовіших регіонів світу.


За даними організації, 2008 року найгірша ситуація була в Конго, Сомалі, Іраку та Судані.

Суттєво погіршилося становище в Пакистані, Бірмі та Зімбабве. Президент "Лікарів без кордонів" Крістоф Фурньєр зауважив, що цей список має на меті привернути увагу громадськості до кризових умов життя мільйонів людей, які мешкають у цих регіонах і які не отримують належної медичної допомоги.

Ці країни одні з найбідніших у світі, населення відчуває продлеми з продуктами та питною водою. Крім того, постійно розгоряються внутрішні конфлікти. 

Так, у Конго восени цього року розгорілося протиборство між повстанськими загонами народу тутсі і урядовими військами. У результаті близько 70 тисяч людей стали біженцями. Міжнародні організації повідомляли, що у таборах біженців не вистачає медикаментів і гуманітарної допомоги, були зареєстровані випадки холери. 

У Зімбабве вирує епідемія холери. Кількість жертв уже сягнула 1111 людей. Понад 20 тисяч жителів Зімбабве зараз хворі на холеру.

Сомалі залишається однією з найбідніших країн світу. З 1991 року тут безперервно триває громадянська війна, офіційний уряд фактично не контролює територію держави. Країна практично розпалася на кілька напівнезалежних держав. Населенню постійно не вистачає продуктів харчування.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: