У президентських виборах в Абхазії переміг Анкваб, - попередні дані

За попередніми даними, віце-президент Абхазії Олександр Анкваб переміг у президентських виборах, набравши більше 51% голосів.

Віце-президент Абхазії Олександр Анкваб переміг на президентських виборах, набравши більше голосів, ніж обидва інших претенденти - Хаджимба і Шамба. Про це повідомили у передвиборному штабі Анкваба.

"За наявними у нас даними, Олександр Анкваб набрав 41,5 тисячі голосів. Два інших претенденти - Хаджимба і Шамба - 16,5 і 14 тисячі відповідно, що дозволяє говорити про впевнену перемогу нашого кандидата", - сказав представник штабу віце-президента Крістіан Бжанія.

За його словами, в цих даних не враховані результати голосування по місту Сухумі, але в штабі стверджують, що кардинально ситуація змінитися вже не може.

Говорячи про звинувачення в підтасовуванні в результатах виборів, сам Анкваб сказав: "Нехай говорять. Цифри говорять про зворотнє".

Проведення дострокових виборів глави Абхазії пов'язане з передчасною смертю президент Сергія Багапша.

На вищий державний пост претендують виконуючий обов'язки глави республіки Олександр Анкваб, прем'єр-міністр Сергій Шамба і лідер опозиційної партії "Форум народної єдності Абхазії" Рауль Хаджимба.

Виборчі дільниці в Абхазії закрилися о 19:00 за київським часом. За даними ЦВК Абхазії, на виборах проголосувало більше 60% виборців.

Читайте також:

США визнали окупацію Росією Абхазії і Південної Осетії

"Кокосова республіка" Вануату підтвердила, що не визнає незалежність Абхазії

Європарламент визнав Абхазію і Південну Осетію окупованими територіями

Росія хоче відібрати частину територій Абхазії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: