НБА призупинить ігровий сезон через те, що в одного з гравців виявили коронавірус

Дата публікації
НБА призупинить ігровий сезон через те, що в одного з гравців виявили коронавірус

Associated Press

Ім'я баскетболіста не називається.

В одного з гравців команди "Юта Джаз" діагностували коронавірусну інфекцію

Через це Національна баскетбольна асоціація (НБА) оголосила про призупинення сезону на невизначений термін. Про хворобу стало відомо напередодні раніше скасованого матчу між командами "Юта Джаз" та "Оклахома-Сіті Танер". 

"НБА призупиняє усі матчі у середу, після завершення ігрового дня. Ми використаємо цю перерву для визначення наступних кроків щодо пандемії коронавірусу", - повідомила асоціація у Twitter.

Як повідомлялося, Том Генкс та його дружина захворіли на коронавірус.

Нагадаємо, спалах коронавірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву новому вбивчому коронавірусу з Китаю - COVID-19. У самому Китаї його раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса. Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

В Україні 3 березня заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко заявив, що в Чернівцях зафіксували перший випадок інфікування COVID-19. Зараження виявили у чоловіка, який повернувся з Італії.

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Наступна публікація