Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Не біженці, а загарбники": угорський прем'єр вкотре жорстко засудив наплив мусульман у Європу

Він вважає, що біженці із Сирії шукають не порятунку, а лише кращого життя.

Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив, що вважає наплив мусульман із Близького Сходу в Європу не процесом прийому біженців, а мусульманським загарбанням.

Про це повідомляє Die Welt.

"Ми не вважаємо цих людей мусульманськими біженцями. Ми вважаємо їх мусульманськими загарбниками", - сказав він. 

Він зазначив, що для того, аби дістатися із Сирії до Угорщини, треба перетнути чотири країни. І саме тому Орбан не вважає сирійців людьми, що намагаються вижити, а лише тими, хто шукає кращого життя. 

Прем'єр Угорщини також вважає, що процеси у Європі краще називати не хвилею біженців, а справжнім вторгненням. Орбан додав, що не розуміє, як "анархію, хаос та незаконний перетин кордону можна вважати позитивним явищем".

Відомо, що уряд Угорщини та Віктор Орбан особисто критикують наплив біженців із Близького Сходу до Європи. Вони неодноразово стверджували, що не прийматимуть їх в Угорщині, через що неодноразово ставали об'єктом критики з боку країн-членів ЄС. 

Нагадаємо, кількість нелегальних мігрантів, які намагаються дістатися Європи через Середземне море, протягом 2017 року була вдвічі меншою, ніж рік тому. А в порівнянні з 2015 роком цей показник став удесятеро меншим.  

Залиште свій коментар

Вибір редакції