"Не було іншого виходу". Солдат, який застрелив вісьмох товаришів по службі на Забайкаллі, написав листа їхнім близьким

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Військовий попросив вибачення у родин вбитих ним солдатів.

Російський військовий Раміль Шамсутдинов, який розстріляв вісьмох товаришів по службі у військовій частині в Забайкаллі, написав відкритого листа сім'ям загиблих, пояснивши, чому пішов на злочин.

Скан-копія листа опублікована на сторінці групи підтримки чоловіка у "ВКонтакте".

"Я шкодую про те, що не зміг стриматися і пішов на крайній крок, але у мене не було іншого виходу. Терпіти і далі знущання з себе я не міг. Я щиро співчуваю сім'ям загиблих і прошу пробачити мені, якщо зможете", - написав Шамсутдинов.

лист Шамсутдинова
ВКонтакте

За словами солдата, він хотів служити в армії і планував після завершення терміну служби пов’язати своє життя з захистом Батьківщини.

"Але я не очікував, що потраплю в таке пекло. Бігти і скаржитися було нікуди. Мабуть, спрацював інстинкт самозбереження. Тільки зараз я починаю усвідомлювати, скільки горя я приніс людям, і що зламав своє життя", - написав він.

Нагадаємо, 25 жовтня 2019 року в одній із військових частин Читинського району на Забайкаллі в Росії сталася стрілянина. Загинуло вісім осіб, серед яких - солдати-строковики. Ще двоє отримали поранення - вони перебували у тяжкому стані. 

Після цього у частині провели перевірку і порушили кримінальну справу про нестатутні відносини. Шамсутдинов і ще кілька людей визнані потерпілими у цій справі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції