Не було вибору, окрім як багато працювати: у Трампа повідомили розклад дня президента

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Трамп багато часу приділяє підготовці до зустрічей.

Президент США Дональд Трамп заявив, що працює дуже багато.

Про це американський лідер написав у Twitter.

За словами глави держави, він, ймовірно, працює дуже багато.

«Справа в тому, що коли я обійняв посаду президента, в країні був безлад. Ослаблена армія, нескінченні війни, вірогідність війни з Північною Кореєю, справи ветеранів, високі податки, надмірне регулювання, прикордонні питання, імміграція, охорона здоров'я і багато іншого. У мене не було вибору, окрім як багато працювати!» — написав Трамп.

Виконуючий обов'язки керівника апарату співробітників Білого дому Мік Малвені розповів, що телефонні дзвінки в лідера країни починаються в 6:30 ранку і тривають до 23 години. Також Трамп багато часу приділяє підготовці до зустрічей або підведенню підсумків вже відбулися бесід і нарад. Про це пише Daily Mail.

Раніше портал Axios виклав "злитий" джерелом розклад Трампа. Журналісти проаналізували його і вивели, що більшу частину часу (близько 60 відсотків) президент витрачає на загадкову «роботу з документами». Багато часу займають зустрічі, поїздки, заходи та обіди. Також кілька джерел видання розповіли, що Трамп ранок проводить у своїй резиденції, дивиться телевізор, читає газети, розмовляє по телефону зі своїми помічниками, членами Конгресу, друзями, співробітниками адміністрації та неофіційними радниками.

ВідеоТрамп заявив, що якби не став президентом, то США чекала б війна

Так президент Сполучених Штатів заявив у щорічному виступі перед Конгресом і світом, відкладеному на півтора тижні через найдовшу урядову кризу в країні. 

Трамп заявив, що якби не став президентом, то США чекала б війна

Нагадаємо, що раніше Трамп знову згадав про кордон з Мексикою і мігрантів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції