"Не дотягує до Сочі". В окупованому Криму очікують на провальний сезон через завищені ціни

Туроператори відзначають зниження попиту на відпочинок росіян в анексованому Криму.

В окупованому Криму очікують зменшення "припливу" туристів у новому сезоні, зокрема, через завищені ціни на проживання в готелях.

Згідно з опитуванням російської Асоціації туроператорів, прогнози щодо 2017 року невтішні. Так, за загальними оцінками турпотік до окупованого Криму залишиться на рівні 2016 року або й узагалі погіршить показники.

Так, зазначають, що очікування багатьох кримських готельєрів завищені. В АТОР наголошують, що деякі кримьскі об'єкти "очікували більшого" і 2016 року.

"Як показала практика, їхні очікування не виправдалися, тому ціни почали знижуватися вже в липні, коли більшість туристів вже визначилися з літнім відпочинком і придбали тури в інші готелі. Ситуація може повторитися і влітку 2017 року, але ризиків уже більше, вважають експерти. Якщо цього року кримські курорти конкурували в основному тільки з іншими російськими напрямками, влітку 2017 року альтернативою Криму можуть стати Туреччина, а, можливо, і Єгипет ", — йдеться в повідомленні асоціації.

Деякі туроператори вважають, що інфраструктура анексованого Криму "не дотягує" до Сочі.

"Багато туристів, які відвідали Крим у 2015 і 2016 роках, залишилися незадоволені співвідношенням тут ціни і якості. Наразі кримські ціни вже майже аналогічні тим, які пропонують в Сочі. При цьому інфраструктура до Сочі ще не "дотягує", — заявив гендиректор "Мультитуру" Дмитро Шаров.

Також асоціація нагадує, що 2017 року на "російських" курортах планують ввести збір. Регіон планує знімати по 200 рублів з кожного відпочивальника.

Нагадаємо, після анексії Росією Криму, незважаючи на санкції ЄС, США, Канади та інших країн проти компаній і фізичних осіб, які працюють на півострові, українські виробники продовжують заробляти на поставках своєї продукції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: