Не говорить, не реагує: у американського студента, якого відпустила КНДР, діагностували травму мозку

Батьки молодика раніше заявили, що їхній син рік провів у комі.

В американського студента, якого КНДР відпустила після 17 місяців ув'язнення за звинуваченням у крадіжці плаката, виявили велике пошкодження головного мозку.

Про це повідомляє Reuters.

У молодика діагностували "велике відмирання тканин мозку". 22-річний Отто Вормбир, який прибув в США, знаходиться в стабільному стані, але "не демонструє ніяких ознак розуміння мови" і "обізнаності про те, що його оточує". За словами лікарів, молодик нічого не говорить. За їхньою інформацією, причиною ураження мозку могло стати кисневе голодування. На думку лікарів, воно могло бути викликано зупинкою дихання через передозування ліків.

У березні 2016 року Вормбира, який приїхав в КНДР як турист, засудили до 15 років позбавлення волі за спробу крадіжки пропагандистського плакату з готелю. Його звільнили через рік.

Батьки молодика раніше заявили, що їх син рік провів у комі. Влада КНДР запевняла, що у Вормбира був діагностований ботулізм, проте американські лікарі не підтвердили цю інформацію.

Нагадаємо, що Вормбира затримали 2 січня 2016 року за спробу вкрасти транспарант з пропагандистським гаслом зі свого готелю в Пхеньяні. Верховний суд Північної Кореї засудив студента з США до 15 років у виправно-трудовій колонії. Після суду він визнав свою провину.

Нагадаємо, Рада безпеки ООН 2 березня одноголосно прийняв резолюцію 2270 (2016), якою вводяться додаткові санкції відносно Північної Кореї. США і Китай, який традиційно вважається союзником КНДР, провели сім тижнів переговорів щодо нових санкцій. Віднині будуть проводитися обов'язкові перевірки вантажів на виході і вході в Північну Корею морським або повітряним шляхом, також вводиться заборона на всі продажу або передачі стрілецької зброї і легких озброєнь в Пхеньян. З ООН також виключили всіх дипломатів з Північної Кореї, які причетні до незаконної діяльності".

Залиште свій коментар