Теракти в Іраку не вплинуть на рішення про відвід військ США

Спостерігачі відзначають, що вибух стався менше ніж за тиждень до виведення американських військ з іракських міст. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

За останніми даними, не менш як 69 людей загинули в результаті вибуху в середу в багдадському районі Садр-сіті. Більш як 100 осіб дістали поранення.

Це третій великий вибух в Іраку за останній місяць. 20 червня замінована вантажівка вибухнула на півночі країни в місті Кіркук. Більш як 70 осіб загинули, більш як 200 – дістали поранення.

Спостерігачі відзначають, що вибух стався менше ніж за тиждень до виведення американських військ з іракських міст.

Раніше іракська влада попереджувала про можливе зростання активності екстремістів у період, що передує виведенню військ США з Іраку, який має завершитися в 2011 році.

Незважаючи на ескалацію насильства в Іраку, адміністрація США не буде переглядати рішення про виведення американських військ з іракських міст до 30 червня. Про це заявив офіційний представник Білого дому Роберт Гіббс.

Ескалація насильства відбувається на тлі виведення збройних сил США з іракських міст. З Мадінат-Садр солдати США пішли чотири дні тому, контроль за безпекою передано місцевим силовим структурам.

У зв'язку з останніми подіями Гіббс було поставлено питання про те, чи немає у голови адміністрації сумнівів у рішенні про виведення військ. На нього представник Білого дому відповів однозначним "ні".

Як випливає зі слів Гіббс, відповідальність за обраний курс лежить на команді американського контингенту в Іраку генерала Реймонда Одьєрно. Саме він наполягає на виконанні досягнутої з іракськими властями домовленості про відвід військ, зазначив представник Білого дому.

 

Читайте також:

У Багдаді вибухнув автомобіль: 35 загиблих

Вибухи в Іраку: більше 70 загиблих

Потужний вибух на ринку Багдада забрав щонайменше 10 життів

У Багдаді вибухнули відразу 6 замінованих автомобілів: 52 загиблих

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: