Не міг їсти, на вулиці боялись люди: лікарі видалили з носа чоловіка пухлину розміром з його голову

Не міг їсти, на вулиці боялись люди: лікарі видалили з носа чоловіка пухлину розміром з його голову

Фото: Lenta.ru

Проблеми зі здоров’ям заважали нормально жити американцю.

Лікарі видалили жителю Сан-Антоніо, штат Техас, гнійну пухлину на носі, яка виросла до розмірів його голови, і виділяла неприємний запах.

Про це пише Daily Mail.

60-річний Роджер виявив невеликий прищ на носі ще 11 років тому. Через деякий час він перетворився на великий наріст, в результаті на обличчі у чоловіка виросли дві великі ринофіми. Новоутворення заважали чоловікові вільно дихати. Крім того, в них накопичувався гній, який виділяв неприємний запах, залучаючи мух.

Зневірений чоловік звернувся до лікаря. Новоутворення видалили під час реаліті-шоу Dr Pimple Popper. Лікарі Раян Осборн і Джейсон Гамільтон погодилися надати послугу безкоштовно через благодійний фонд. 

"У мене на носі був великий старий наріст. І тільки дві маленькі дірочки. Я не міг дихати через важкість пухлини", - пояснив пацієнт. 

Чоловік додав, що проблеми зі здоров'ям підкосили його життя. Він не міг їсти, на вулиці його боялися люди, а працевлаштуватися з такою проблемою практично неможливо.

Після операції чоловік довго відновлювався. За його словами, тепер його ніс виглядає чудово.

Ринофіма - це захворювання шкіри, що вражає ніс. 

Нагадаємо, у Хмельницькому померла тримісячна дівчинка, якій зробили складну операцію із видалення кілограмової пухлини. 

У Львові вперше відбулася операція, яку провів робот

У Львові вперше відбулася операція, яку провів робот

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4508
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація