Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лукашенко заявив, що РФ блокує нафту з Казахстану

30% нафти Білорусь купуватиме в Україні

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що Російська Федерація не дала згоду Казахстану на продаж нафти республіці.

Про це він сказав 21 січня на нараді з питань підвищення ефективності реалізації нафтопродуктів на експорт, передає "БЕЛТА".

"Дивно: наш союзник не дає згоди на поставку нафти від нашого іншого союзника. Що ж, така ситуація зараз щодо постачання нафти, і ми повинні в цьому розібратися", - підкреслив Лукашенко.

Він також заявив, що необхідно розглянути питання про постачання нафти до Білорусі зі світових ринків, не тільки з РФ.

"Наразі питання стоїть вчергове про постачання нафти в Білорусь, зокрема зі світових ринків, не тільки з Російської Федерації, що ми вже почали робити", - зазначив білоруський лідер.

Лукашенко додав, що готовий закуповувати нафту за світовими цінами, незважаючи на те, що "брати зі сходу" лякають дорожнечею.

Також він повідомив, що 30-40% нафти Білорусь купуватиме в РФ, по 30% в Україні і в країнах Балтики. А ось що стосується Казахстану, то поки Росія не дала згоди на продаж нафти Білорусі.

Як повідомляє видання, перед учасниками наради він поставив низку запитань і поцікавився, як виконується його вимога про організацію поставок нафти, альтернативних російським.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що прем'єр-міністр Латвії Крішьяніс Кариньш підтвердив можливість постачання нафти в Білорусь через латвійські порти.

14 січня перший віце-прем'єр Білорусі Дмитро Крутой заявив, що Білорусі не влаштовують умови роботи російських компаній і тому вона шукає альтернативи поставкам нафти. Зокрема, Мінськ направив відповідні пропозиції Україні, Азербайджану, Казахстану, Польщі і країн Балтії.

10 січня повідомлялося, що президент Білорусі Олександр Лукашенко підписав указ, згідно з яким запроваджується екологічний податок на транзит нафти по трубопроводах, які проходять через територію країни.

Відео Лукашенко на Віденському балу вальсував з телеведучою

У Палаці незалежності у столиці Білорусі у суботу, 28 грудня, відбувся Віденьский бал за участі президента країни Олександра Лукашенка. На балу, започаткованому минулого року, збираються високопосадовці країни, а підвищену увагу журналісти завжди приділяють партнерці Лукашенка за танцями. 

Лукашенко на Віденському балу вальсував з телеведучою

Залиште свій коментар

Вибір редакції