"Не підпал". У МНС РФ назвали попередню причину пожежі в торговому центрі Кемерова - ЗМІ

"Не підпал". У МНС РФ назвали попередню причину пожежі в торговому центрі Кемерова - ЗМІ

Фото: Reuters

Попередньо підтверджено, що пожежа почалася в районі батутного центру.

Страшна пожежа у кемеровському торговому центрі "Зимова вишня", під час якої загинули щонайменше 64 людини, почалася між поверхами, де проходив силовий кабель.

Про це з посиланням на попередні результати першого етапу пожежно-технічної експертизи повідомили джерела МНС, пише РБК.

"Осередок первинного термічного впливу перебував у прихованій порожнині між третім і четвертим поверхами ТЦ в районі батутного центру", - розповів працівник регіонального управління МНС.

Збільшилась кількість постраждалих у Кемерові

Збільшилась кількість постраждалих у Кемерові

За його словами, на місці займання проходив силовий кабель.

Як зазначається, активному поширенню полум’я сприяли внутрішні вихрові потоки.

"На початковому етапі поширення вогню горіння пішло траєкторією вгору від місця первинного термічного впливу з подальшим поширенням на великій площі. Вогонь також поширювався внутрішньосистемними порожнинами", - додало джерело.

Відповідну інформацію виданню також підтвердили у центральному апараті МНС.

Окрім цього фахівці розповіли, що нині експерти досліджують залишки поролонових кульок із дитячого басейну, елементи утеплювача, та фрагменти внутрішнього оздоблення, адже є підстави вважати, що матеріали не відповідають затвердженим у Росії державним стандартам.

Нагадаємо, 25 березня в центрі російського міста Кемерово загорівся торговельно-розважальний центр "Зимняя вишня". Віце-губернатор області Володимир Чернов розповів, що пожежа спалахнула в дитячій батутній кімнаті, куди хтось із дітей приніс запальничку. В будівлі впали два з трьох кінозалів - вони провалилися з четвертого на третій поверх. Слідчі виявили серйозні порушення: пожежні виходи були заблоковані, а співробітник приватного охоронного підприємства після отримання сигналу про пожежу відключив систему оповіщення.

За останніми офіційними даними, загинули 64 людини. Водночас місцеві мешканці створили ініціативну групу, яка склала списки загиблих у пожежі. У списках зазначено 64 прізвища загиблих, з яких 41 - неповнолітній.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Наступна публікація