Не піджаками єдиними: на які ще розкішні деталі Манафорт витрачав шалені кошти

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Загалом суми сягали кількох мільйонів доларів.

Окрім розкішних піджаків, на які екс-консультант Януковича та американський політолог Пол Манафорт витрачав шалені кошти, він також не скупився вкладати великі гроші і в інші деталі особистого життя, зокрема в електроніку та власний маєток.

Фотогалерея Дорогий одяг Манафорта вартість $ 1 млн (24 фото)

Про його витрати на утримання ділянки свого будинку в Нью-Йорку, а також на встановлення в ньому електроніки стало відомо під час третього дня судового засідання над політтехнологом, передає CNN.

Так, на суді був допитаний ландшафтний майстер Майкл Реголізіо, який розповів, чим саме займався на ділянці Манафорта. За його словами, співпрацювати з політтехнологом він почав у 2012 році. До його обов’язків входило стежити за сотнями квітів на ділянці, а також за "одним з найбільших басейнів у Гемптоні (район Нью-Йорку – ред.)". Загалом Манафорт замовляв такі послуги: косіння газону та використання для нього добрив, посадка "сотень і сотень квітів", догляд за численними клумбами, зокрема біля тенісного корту та біля басейну, які були зроблені у формі букви М. Разом за 5 років на це все політтехнолог витратив близько 450 тисяч доларів.

На фото з Google Maps видно, що на території маєтку Манафорта є власний басейн, міні-поле для гольфу, тенісний та баскетбольний майданчики та кілька клумб із квітами.

маєток Манафорта
hamptons.curbed.com

На електроніку Манафорт витратив значно більше. За словами прокурорів, які зачитали документи у справі, у 2010 році політтехнолог витратив 10 тисяч доларів на встановлення системи караоке в своєму маєтку. На суді також був допитаний Джоел Максвелл із компанії Big Picture Solutions, який розповів, що в період 2012-2014 років Манафорт встановив у своєму маєтку Apple TV, мережі та іншу електроніку на загальну суму в близько 2,2 мільйона доларів.

Всі ці витрати Манафорт оплачував банківськими переказами із офшорних рахунків.

Нагадаємо, Полу Манафорту, колишньому піарникові Віктора Януковича та екс-керівнику виборчого штабу Трампа, у США висунуті 12 звинувачень. Головні - змова проти Сполучених Штатів, відмивання грошей, ухилення від сплати податків та брехливі свідчення. Манафорту може загрожувати до 80 років ув'язнення.

Також у ЗМІ була інформація, що Манафорт просував інтереси Путіна в США. Зокрема, це начебто робилося через відомого російського олігарха Олега Дерипаску. Водночас останній спростовує ці звинувачення і майже нецензурно коментує зв'язки з Манафортом.

Пізніше спецпрокурор Мюллер висунув ще одні звинувачення проти Манафорта і його помічника - українця Костянтина Килимника. За даними слідства, вони зв'язувалися зі свідками у справі за допомогою телефонів і месенджерів, і просили збрехати про їхню спільну роботу в Україні.

ВідеоМанафорт мав 30 банківських рахунків у трьох різних країнах

Колишній голова передвиборчого штабу Трампа та політтехнолог Януковича мав 30 банківських рахунків у трьох різних країнах. Усе для того, аби отримувати та приховувати гроші, зароблені в Україні. Про це заявив прокурор під час першого судового засідання у справі про банківські та податкові махінації Пола Манафорта. За роки співпраці із "Партією регіонів" Манафорт заробив кругленьку суму - понад 60 мільйонів доларів . 

Манафорт мав 30 банківських рахунків у трьох різних країнах

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції