"Не повинно бути двозначності": у Франції заявили про необхідність твердого діалогу із РФ для захисту шампанського

Дата публікації
Перегляди
379
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Не повинно бути двозначності": у Франції заявили про необхідність твердого діалогу із РФ для захисту шампанського

Фото: pixabay.com

У Франції заявили, що вирішують ситуацію щодо шампанського у Росії.

У Франції шукають варіанти вирішення проблеми з поставками шампанського до Росії, яка вимагає називати імпортне шампанське "ігристим вином".

Про це заявив міністр сільського господарства і продовольства Франції Жюльєн Денорманді, повідомляє France 3.

"Шампанське виробляється у Франції, роблять його в Шампані. Тут не повинно бути жодної двозначності ", - заявив він.

Так, уряд країни наполягає на мобілізації для захисту назви шампанського і посилення стратегії діалогу і консультацій з російською владою.

"Сьогодні вранці ми приїхали до Еперне з Жюльєном Денорманді, щоб заявити про нашу повну підтримку виробників і професіоналів шампанського. Діалог і твердість з Росією в захисті інтересів цього виняткового сектора", - сказав депутат округу Ерік Жірардін.

Як повідомлялося, глава Кремля Володимир Путін в п'ятницю, 2 липня, підписав поправки до закону про регулювання алкогольної продукції, за якими тепер у РФ дозволяється застосовувати назву "ігристе вино (шампанське)" тільки щодо вин, які виробляються російськими виробниками. Імпортна продукція має позначатися тільки як "ігристе вино".

Таким чином, за вимогою Москви щонайменше на контретикетці пляшки виробникам доведеться відмовитися від слова "шампанське" і писати "ігристе вино". Своє обурення такому рішення Москві висловили Євросоюз та Об'єднання французьких виробників шампанського, називаючи його таким, що підриває "винний експорт".

Про черговий скандал, в який "вляпалася" РФ через назву французького напою, читайте за цим посиланням.

Повʼязані теми:

Наступна публікація