Не реєстрував заражень від травня: президент Танзанії визнав, що в країні є проблема з коронавірусом

Не реєстрував заражень від травня: президент Танзанії визнав, що в країні є проблема з коронавірусом

Фото: Associated Press

Раніше він запевняв, що коронавірус в Танзанії переможений молитвою.

Президент Танзанії Джон Магуфулі, який впродовж кількох місяців заявляв про перемогу молитви над коронавірусом, визнав, що в країні є проблема із пандемією COVID-19.

Про це повідомляє The Associated Press.

В неділю, 21 лютого, голова держави закликав громадян Танзанії вживати заходів безпеки, зокрема носити захисні маски місцевого виробництва. "Під час пандемії він з обережністю ставився до товарів іноземного виробництва, зокрема до вакцин від COVID-19", - йдеться у матеріалі.

Заява пролунала через кілька днів після смерті від коронавірусу найвідомішого політика Танзанії - віцепрезидента острова Занзібар Сеїфа Шарифа Хамада. Нещодавно в країні також помер головний секретар президента, однак причина смерті не розкривається.

Зазначається, що під час прощання в п'ятницю Магуфулі закликав націю взяти участь у триденній молитві проти невстановлених "респіраторних" захворювань, які стали проблемою для країни.

Танзанія не оновлює кількість випадків COVID-19 від початку травня. Увесь цей час лідер країни запевняв у перемозі молитви над коронавірусом. У зв'язку із цим офіційна кількість заражених громадян досі становить всього 509. Водночас жителі повідомляють про те, що "багато людей захворіли через проблеми з диханням, а в лікарнях спостерігається зростання числа пацієнтів з "пневмонією".

На ситуацію відреагував генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Адханом Гебреєсус. Він зазначив, що низка країн нещодавно повідомила про виявлення коронавірусу в мандрівників з Танзанії. Очільник ВООЗ назвав ситуацію в країні "дуже тривожною", закликавши Магуфулі до "рішучих заходів".

Раніше президент Танзанії Джон Магуфулі застеріг міністра охорони здоров'я від покупки неперевірених вакцин проти COVID-19. "Ми не повинні поспішати з вакцинацією. Спочатку необхідно провести дослідження. Ми повинні бути обережні", - заявив він.

Президент Танзанії китайськими тестами перевірив на коронавірус папаю, цапа й перепілку - усі виявилися інфікованими

Президент Танзанії китайськими тестами перевірив на коронавірус папаю, цапа й перепілку - усі виявилися інфікованими

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація