Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Не робить зусиль: США не бачать сенсу в договорі про ракети при підході РФ до його дотримання

Безглуздо, щоб тільки одна із сторін договору, що дотримує його умови, залишалася в його рамках, - сказав держсекретар США Майк Помпео.

Москва не робить зусиль для збереження Договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності (ДРСМД), але США продовжать переговори з Росією, заявив держсекретар США Майк Помпео.

"Ми будемо продовжувати переговори з ними (Росією - ред), щоб спробувати переконати їх повернутися до дотримання договору або, принаймні, узяти на себе зобов'язання по дотриманню договору. Але в цьому немає сенсу. Безглуздо, щоб тільки одна із сторін договору, що виконує його умови, залишалася в його рамках", - сказав він в інтерв'ю телеканалу Newsmax.

Залишилося 30 днів до крайнього терміну, який ми встановили. Але, на жаль, росіяни більше не докладають жодних зусиль для дотримання договору", - зазначив він.

Нагадаємо, 4 грудня на зустрічі з НАТО Помпео заявив, що США вийдуть з Договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності, якщо Росія протягом 60 днів не повернеться до його виконання.

НАТО звинуватило Росію в порушенні договору про ракети малої і середньої дальності і підтримала заяву США.

Раніше, американський президент Дональд Трамп вже оголошував про розірвання договору з Росією про ліквідацію ракет. На думку Вашингтона, заяви президента РФ Володимира Путіна про розробку новітніх ракетно-ядерних систем свідчать про порушення Росією договору про скорочення ракет середньої і малої дальності . Деякі оголошені Путіним розробки стали новою інформацією для американської сторони, за іншими велося спостереження протягом певного часу.

У свою чергу Путін погрожував США кроками у відповідь на вихід з договору і не упустив можливості похвалитися гіперзвуковою зброєю.

ВідеоРосія розгорнула в окупованому Криму новий батальйон зенітно-ракетних комплексів С-400

Їх розмістили на півночі півострова, неподалік міста Джанкой. Це вже четвертий такий батальйон, розміщений Росією на території Криму після анексії. Зенітно-ракетні комплекси С-400 здатні вражати цілі на відстані 400 кілометрів і на висоті до 30 кілометрів. 

Росія розгорнула в окупованому Криму новий батальйон зенітно-ракетних комплексів С-400

Залиште свій коментар

Вибір редакції