Не шкодували ані молодих, ані літніх: як ОМОН розганяв Марш жінок у Мінську

Не шкодували ані молодих, ані літніх: як ОМОН розганяв Марш жінок у Мінську

Силовики били людей навіть просто за те, що з них зривали маски.

У суботу, 12 вересня, після силового розгону жіночого маршу в Мінську, за попередніми даними, на акції затримали близько 100 активісток.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

До десяти тисяч людей зібралися у центрі білоруської столиці. Учасниці утворили колони в різних частинах міста.

Арештувати намагалися і легендарну протестувальницю Ніну Багінську. 72-річна жінка стала символом акцій після того, як безстрашно пройшлася перед ОМОНівцями із прапором в руках та  словами "Я просто гуляю". Жінку вдалося відбити від силовиків, але згодом їй стало зле і довелося викликати лікарів.

Жіночі акції збіглися із Днем Мінська. Тож, до білоруської столиці підтягнули десятки загонів силовиків.

ОМОНівці не шкодували ані молодих, ані літніх людей. Били навіть просто за те, що з них зривали маски.

Відео Силовий розгін жіночого маршу: у Мінську омонівці не шкодують ані молодих, ані літніх людей

Силовий розгін жіночого маршу в Мінську. У центрі білоруської столиці зібралися до десяти тисяч людей. Учасниці утворили колони в різних частинах міста. За попередніми даними, на акції затримали близько 100 активісток. Арештувати намагалися і легендарну протестувальницю Ніну Багінську. 72-річна жінка стала символом акцій після того, як безстрашно пройшлася перед омонівцями із прапором в руках та словами "Я просто гуляю". Жінку вдалося відбити від силовиків, але згодом їй стало зле і довелося викликати лікарів. Сьогоднішні жіночі акції збіглися із Днем Мінська. Тож до білоруської столиці підтягнули десятки загонів силовиків. Омонівці не шкодували ані молодих, ані літніх людей. Били навіть просто за те, що з них зривали маски.  

Силовий розгін жіночого маршу: у Мінську омонівці не шкодують ані молодих, ані літніх людей

Водночас, адвокати затриманої опозиціонерки Марії Колесникової повідомили, що її перевели із мінського СІЗО до колонії в Жодино і проводять допити.

Вже на неділю, 13 вересня, у білоруських містах заплановані велелюдні Марші героїв.

А Олександр Лукашенко у понеділок, 14 вересня, збирається особисто зустрічатися із президентом РФ Володимиром Путіним. За даними місцевих телеграм-каналів,  літак, на борту якого можуть бути члени його родини, вже вилетів до Сочі.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів