"Не стріляйте по очах": протестувальники в аеропорту Гонконга очікують на штурм поліції

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Учасники акції не агресивні, однак їх дії зупинили роботу одного з найважливіших для Азії летовищ.

Один із головних азійських аеропортів, Міжнародний аеропорт Гонконга, скасував рейси, бо тисячі людей влаштували просто в залах акцію протесту, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Скасовано, серед інших понад 150 рейсів, і рейс до Києва. Третє за завантаженістю у світі летовище заблоковане, бо демонстранти обурені діями поліції – та під час зіткнень напередодні поліція застосувала проти мітингувальників сльозогінний газ і гумові кулі. Учасники акції вимагають покарати силовиків, винних у жорстокому розгоні протестів. За повідомленнями, одну жінку серйозно поранили в обличчя, вона може втратити око. "Не стріляйте по очах" - такий слоган з'явився на плакатах.

Фотогалерея Заблокований аеропорт Гонконга (7 фото)

Хвиля протестів у Гонконгу триває вже 10 тижнів. Почалося все з закону про екстрадицію, який планувала ухвалити влада. Документ дозволяв висилати підозрюваних до материкового Китаю, але коли від проєкту відмовились, протестувальники вимагали вже відставки чиновників і демократичних реформ.

Нині всі рейси скасовано, вилетіти з Гонконга у найближчі шість годин неможливо. Самі протестувальники не агресивні – навпаки, допомагають їжею та інтернетом. Але кожну хвилину очікують, що поліція почне їх розганяти. Заблокованими внаслідок акції є тисячі пасажирів.

Кореспондент ТСН Раміль Єнікеєв

ВідеоМіжнародний аеропорт Гонконга скасував рейси через багатотисячні протести

Демонстранти обурені діями поліції. Адже та під час зіткнень напередодні застосувала проти мітингувальників сльозогінний газ і гумові кулі і поранила десяток людей. ТСН побувала на летовищі, а що там дізналась, - дивіться далі.  

Міжнародний аеропорт Гонконга скасував рейси через багатотисячні протести

Залиште свій коментар

Вибір редакції