"Не створюйте собі проблем": Кадиров емоційно прокоментував ревізію кордону між Чечнею та Інгушетією

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Із Грозного пригрозили інгушам, яким не сподобався новий переділ межі.

Глава Чечні Рамзан Кадиров різко відреагував на критику нового договору щодо змін розташування кордону між його республікою та сусідньою Інгушетією. Її народ він то називав братнім і дружнім, то погрожував знайти і покарати тих, хто виступає проти переділу територій.

26 вересня Кадиров і лідер Інгушетії Юнус-Бек Євкуров підписали угоду про закріплення кордону між Чечнею і Інгушетією. Це спричинило акції протесту в Інгушетії та низку критичних висловлювань у соцмережах. Кадирову реакція людей в сусідній республіці не сподобалася. "Сором вам влаштовувати мітинг, якщо я до вас їду. Я керівник сусідньої республіки, яку ви називаєте братською", - заявив він.

ВідеоРамзан Кадиров потрапив під американські санкції

Очільника Чечні внесли до "списку Магнітського", який передбачає санкції проти причетних до порушення прав людини і корупції. Разом з Кадировим в оновленому списку опинилося ще четверо росіян.

Рамзан Кадиров потрапив під американські санкції

Лідер Чечні порадив усім невдоволеним скаржитися до Москви та висловив сподівання, що жодних проблем з ратифікацією угоди парламентами Інгушетії та Чечні не виникне. За критику ж на свою адресу Кадиров пообіцяв карати. "Наші інгушські брати, ми бачимо, проводять мітинги, пишуть, Рамзан землю забрав. Якісь вчені люди в мечетях прокльони на мене насилають. Думають, що, якщо вони піднялися, треба говорити, що їм заманеться. Обґрунтовано, необґрунтовано. Хто б коли не вів провокаційні розмови, з нього буде запит. Немає різниці – чеченець він або інгуш, або він з Африки", - попередив Кадиров.

Він закликав жителів сусідньої республіки пригадати територіальний поділ за часів Джохара Дудаєва та Руслана Аушева. "Де вони тоді були? Запитайте, по річці Фортанга була визначена межа. Тому встановлена ​​нами межа – правильна", - підкреслив він, зазначивши , що "до цих пір всю цю землю обслуговувала Чеченська Республіка". "Як тільки з'явиться загроза, починають коліна тремтіти у всіх, а коли далеко, спокійно пишуть, сидячи на теплому дивані. Не розпочинайте порожніх розмов. Принаймні на адресу керівництва Чеченської Республіки і народу. Щоб ви знали – буде запит ", - додав Кадиров.

Фотогалерея З'явилися перші фото з Чечні, де скоїли напад на військову частину Росгвардії (9 фото)

"Ті, хто працює в органах влади – теж люди, мусульмани, які мають свої сім'ї, які знають своє минуле і сьогодення, які знають, як має бути. Заради Всевишнього, не створюйте собі проблем. Є сила – поквитаюся. Коли не буде сили - поквитаєтеся. Треба буде – і благородство покажемо, і щедрість. Але той, хто веде порожні розмови, той знайде своє місце", - підсумував глава Чечні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції