Не тільки мандрують разом. ГРУвці "Петров" і Чепіга "прокололись" під час продажу одне одному машини

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Любов до дорогих машин і красивих номерів виявилася для співробітників ГРУ важливішою за конспірацію.

Встановити справжнє ім'я "отруйника" Скрипалів ГРУвця "Петрова" – Олександр Євгенович Мішкін – вдалось зокрема через історію з продажем автомобіля.

Деталі розслідування представило Conflict Intelligence Team.

Спочатку в руках ЗМІ опинилась фотографія чинних водійських прав Анатолія Володимировича Чепіги.

З відкритих джерел стало відомо, що у 2016-2017 роках у Чепіги був страховий поліс, оформлений на автомобіль з номером Т 705 ТТ 99 і VIN-кодом X4XKS494000H01806. Також була знайдена фотографія авто.

Як Чепіга продавав Mercedes_1
Conflict Intelligence Team

З’ясувалось, що від червня 2017 року BMW X5 з цим VIN-кодом вже належав Дарині Торбенко, яка згодом змінила прізвище на Ємельянову. Проте під час продажу машини попередній власник залишив номер Т 705 ТТ 99 собі.

Знаючи що Чепіга залишив номер собі, журналісти знайшли його новий автомобіль – Mercedes GL-Klasse 2017 року випуску, з VIN-кодом WDC1668241A988448.

Також знайшлася додаткову інформація про автомобіль, зокрема: список штрафів за порушення ПДР з номерами постанов. Переглянувши знайдені штрафи, розслідувачі виявили, що порушником в усіх випадках є дехто Олександр Євгенович, а не Анатолій Володимирович Чепіга.

Як Чепіга продавав Mercedes_3
Conflict Intelligence Team

У даркнеті журналісти знайшли злиті рік тому дані страхових. З’ясувалось, що нинішній власник автомобіля – Олександр Євгенович Мішкін. Разом з цим знайшлися і фото водійських прав Мішкіна і низка інших документів.

Як Чепіга продавав Mercedes_5
Conflict Intelligence Team

Олександр Євгенович Мішкін виявився на диво схожим на Олександра Петрова, одного з "солсберецьких ГРУвців".

Як Чепіга продавав Mercedes_6
Conflict Intelligence Team

Згідно ж з тією базою даних, 30 травня 2018 року Анатолій Володимирович Чепіга продав автомобіль Mercedes-Benz GLS 350 D 4MATIC Олександру Євгеновичу Мішкіну.

"Любов до дорогих машин і красивих номерів виявилася для співробітників ГРУ важливішою за конспірацію", - підсумовують журналісти.

Нагадаємо, правоохоронні органи Великої Британії 5 вересня оприлюднили фото та імена осіб, підозрюваних в отруєнні російського екс-розвідника Сергія Скрипаля і його доньки Юлії у Солсбері - ними виявились "Олександр Петров" і "Руслан Боширов".

Після цього підозрювані дали інтерв'ю російському пропагандистському виданню Russia Today. Під час розмови вони розповіли, що начебто займаються підприємництвом, а в Солсбері їздили "як туристи", аби подивитися на пам'ятки і "відірватися".

Залиште свій коментар

Вибір редакції