"Не турбує взагалі". Трамп не проти оприлюднення доповіді Мюллера щодо зв'язків з Росією

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Американський президент не стурбований доповіддю спецпрокурора.

Президент США Дональд Трамп заявив, що не проти оприлюднення доповіді спецпрокурора США Роберта Мюллера, в якій повідомляється про відсутність змови між передвиборчим штабом Трампа та Росією.

Про це він заявив у понеділок, 25 березня, під час зустрічі у Білому Домі з прем'єр-міністром Ізраїля Бенджаміном Нетаніягу, пише The Guardian.

"Повертаючись до спеціального прокурора, це не турбує мене жодним чином", - сказав Трамп.

Нагадаємо, спеціальний прокурор Роберт Мюллер не знайшов змови президента США Дональда Трампа із Росією під час передвиборчої кампанії 2016 року. У листі до Конгресу від прокурора Вільяма Барра, в якому написано звіт розслідування Мюллера, зазначається, що прокурори "не звільняють" Трампа від можливого перешкоджання правосуддю та викладають відповідні докази з обох боків. Однак до конкретного висновку комісія Мюллера дійти не змогла.

ВідеоЗв’язки Трампа з Кремлем не мали впливу на вибори президента Америки – генпрокурор США Барр

Таке він заявив після того, як прочитав доповідь розслідувача Роберта Мюллера. Близько 2 років спецпрокурор з'ясовував, чи співпрацювала команда Трампа з Кремлем задля перемоги на виборах президента США у 2016 році. Мюллер проаналізував тисячі документів, допитав ключових свідків, і врешті прийшов до висновку - зв’язки Трампа з Росією не мали впливу на американські вибори.    

Зв’язки Трампа з Кремлем не мали впливу на вибори президента Америки – генпрокурор США Барр

Спеціальний прокурор Роберт Мюллер розслідував ймовірну змову між Росією і президентською кампанією Трампа. Сам Трамп заперечує, що він або його оточення працювали з Росією, аби підвищити його рейтинги на президентських виборах 2016 року у США, і називає розслідування Мюллера "полюванням на відьом". Наразі у межах розслідування Мюллера було пред'явлено звинувачення понад двом десяткам росіян, а також декільком людям, пов'язаним з Трампом - зокрема його колишньому раднику з нацбезпеки Майклу Флінну і екс-голові його виборчої кампанії Полу Манафорту.

Залиште свій коментар

Вибір редакції