"Не залишиться без відповіді". Путін погрожує США заходами через вихід з "ракетного" договору

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Російський президент також похизувався гіперзвуковою зброєю.

Президент Росії Володимир Путін обговорив з керівництвом Міноборони можливий вихід США з Договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності (ДРСМД), пообіцявши, що цей крок Вашингтона не залишиться без відповіді Москви.

Про це у понеділок, 19 листопада, пише ТАСС.

"Пропоную сьогодні обговорити наші кроки, пов'язані з можливим виходом Сполучених Штатів Америки з договору про ракети середньої і меншої дальності. Рішення Сполучених Штатів про вихід із зазначеного договору, безумовно, не може залишитися і не залишиться без відповіді з нашого боку", - сказав Путін.

Президент РФ додав, що Кремль готовий "вести діалог з американськими партнерами з цього ключового питання". "Сподіваємося, що вони [США] поставляться до цього з повною відповідальністю", - заявив Путін.

Він нагадав, що "коли США в односторонньому порядку вийшли з договору про протиракетну оборону, у Кремлі відкрито і чесно заявили, що змушені будуть вжити відповідні заходи".

"Так і було зроблено. Нині у Росії є гіперзвукова зброя, здатна долати будь-яку систему протиракетної оборони", - додав Путін.

Нагадаємо, 20 жовтня Трамп заявив, що має намір вивести США з ДРСМД. "Ми вийдемо з угоди, а потім будемо розробляти озброєння", - сказав він. У той же час, він підкреслив, що такі розробки не будуть вестися, якщо РФ і КНР погодяться на укладення нової угоди. 

ВідеоДоговір про ліквідацію ракет та символ миру: про що говорили Путін і Джон Болтон

Під час зустрічі господар Кремля запитав, чи не з’їв орлан, зображений на американському гербі, гілку з оливками, що символізують миролюбну політику. Болтон відповів, що сам до Москви приїхав без оливкової гілки. Зустріч відбулася на тлі погроз Вашингтона розірвати спільний договір про ліквідацію ракет середнього і меншого радіусу дії.

Договір про ліквідацію ракет та символ миру: про що говорили Путін і Джон Болтон

Залиште свій коментар

Вибір редакції