Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Це сталося на тлі загострення між країнами.

Віце-президент Сполучених Штатів Америки Майк Пенс під час церемонії відкриття Олімпійських ігор у Пхенчхані сидів дуже близько біля сестри лідера КНДР Кім Чен Ина Кім Йо Чжон.

Зокрема, Пенс і його дружина сиділи на ряд нижче від сестри лідера КНДР.

Пенс, який був одягнений в куртку з кольорами американського з прапора, представляє Сполучені Штати під час Олімпійських ігор.

Як повідомляє Associated Press, очікується, що сестра Кім Чен Ина зустрінеться з президентом Південної Кореї для обіду під час зимових Олімпійських ігор.

Нагадаємо, що КНДР і Південна Корея домовилися про те, що вони відправляться на зимові Олімпійські ігри під єдиним прапором. Також повідомлялося, що віце-президент США Майк Пенс і дочка американського президента Іванка Трамп не планують зустрічатися з сестрою північнокорейського лідера Кім Чен Ина під час Олімпійських ігор в Пхенчхані. 

ВідеоПівнічна Корея провела військовий парад у переддень Олімпіади

Пхеньяном пройшлися колони військових. За парадом особисто спостерігав північно-корейський вождь Кім Чен Ин та його дружина. Провести парад Північна Корея вирішила у річницю заснування регулярної армії країни. Хоча раніше військові паради у КНДР завжди відбувалися наприкінці квітня.

Північна Корея провела військовий парад у переддень Олімпіади

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції