Небезпечна інфекція в Німеччині поширюється: з'явилися перші жертви

Спалах кишкової інфекції у ФРН набуває масштабів епідемії. Більшість хворих - дорослі жінки, двоє вже померли.

Кишкова інфекція, яка спалахнула в Німеччині, набуває масштабів епідемії. Хвороба уже призвела до перших смертельних наслідків: померла 83-річна мешканка округу Діпхольц у Нижній Саксонії.

Крім того, за даними місцевих ЗМІ, у Бремені в ніч на вівторок, 24 травня, від гострої шлункової інфекції померла молода пацієнтка.

Наразі у німецьких клініках зареєстровано 300 підтверджених і можливих випадків зараження на кишкову інфекцію, яка викликається так званою ентерогеморрагічною бактерією Escherichia coli (EHEC).

В основному інфекція поширюється на півночі країни в Нижній Саксонії, Шлезвіг-Гольштейні, Гамбурзі, Мекленбург - передній Померанія, проте низка випадків захворювання зафіксована у Саарі, Гессені і Берліні.

Більшість хворих - дорослі жінки. Це дає владі підставу припустити, що саме жінки зустрічалися із джерелом зараження.

В управлінні охорони здоров'я припускають, що мова йде про харчові продукти, які досі десь перебувають у продажу. Імовірно джерелом зараження є погано вимиті овочі, вирощені на добривах з гною.

Багато хворих перебувають у критичному стані. Деякі з них підключені до апаратів штучного дихання. Стан ще 40 пацієнтів оцінюється як особливо тяжкий. За даними на 23 травня, один з хворих перебуває в комі.

Читайте також:

У Німеччині зафіксована небезпечна для життя інфекція, уже понад 130 хворих

Вакциновані від H1N1 почали хворіти на рідкісний неврологічний синдром

До Британії завезли інфекцію, яка не лікується антибіотиками

У Китаї 36 людей померли від невідомого вірусу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: