Небезпечна кишкова інфекція поширилася по 12 країнах Європи

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, інфекція поширилася по 12 країнах, у тому числі, крім Німеччини та Швеції, Данії, Голландії, Великобританії, Франції, Іспанії, Чехії та Норвегії.

Небезпечний штам кишкової палички, від якого в Німеччині померли вже 19 осіб, і одна людина у Швеції - виявлено ще у чотирьох людей у ​​Великобританії і таким чином досягло 11 людей.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, інфекція поширилася по 12 країнах, у тому числі, крім Німеччини та Швеції, Данії, Голландії, Великобританії, Франції, Іспанії, Чехії та Норвегії. У всіх випадках зараження мова йде про людей, які перебували в північній Німеччині або контактували з людьми звідти.

У всіх нових випадках у пацієнтів спостерігалися характерні симптоми, як кривава діарея. Однак, за даними лікарів, загрози для життя хворих немає.

Більшість штамів кишкової палички Escherichia coli нешкідливі, але деякі з них, такі як ентерогеморагічна кишкова паличка (EHEC), можуть викликати важкі хвороби харчового походження і супроводжуватися ускладненнями, відомими як гемолітичний уремічний синдром HUS.

Раніше лікарі виявили потенційно фатальний HUS у трьох громадян, які заразилися в Британії. Агентство з охорони здоров'я відзначає, що ніяких ознак того, що хвороба передається від людини до людини, немає.

Джерело поширення інфекції до цих пір невідоме, але, найімовірніше, ним є заражена їжа.

Читайте також:

В Європі продовжує зростати число жертв таємничої кишкової інфекції

Вчені ЄС остаточно викреслили овочі зі списку поширювачів кишкової інфекції

Кишкова епідемія викликала "овочевий психоз" у Європі і налаштувала ЄС проти РФ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: