Небезпечне зближення: у РФ заявили про "провокаційний розворот" літаків США над Балтикою

Пентагон, своєю чергою, стверджує, що американський літак не скоював "нічого такого".

Російський винищувач Су-27 перехопив над нейтральними водами Балтійського моря два літака-розвідника ВПС США RC-135.

Про це йдеться в повідомленні Міноборони, - пише РБК.

19 червня російські військові виявили американський літак-розвідник RC-135, який рухався у бік російського кордону. В ході супроводження він спробував зблизитися з Су-27, "виконавши провокаційний розворот у бік винищувача". Пілот зміг відреагувати на маневр американського розвідника і потім продовжив супроводжувати RC-135 до зміни ними напрямку польоту.

"Що стосується нібито "провокативності" польоту, то хотіли б підкреслити, що буквально через десять хвилин у цю зону увійшов ще один RC-135, який також був перехоплений російським Су-27", — зазначили у відомстві.

За даними Міноборони, за минулий тиждень літаки-розвідники США і країн НАТО до 15 разів здійснили польоти з розвідувальними цілями в безпосередній близькості від російського кордону . Пентагон, у свою чергу, стверджує, що американський літак не робив "нічого такого", щоб викликати таку поведінку від російського Су-27

За версією американських військових, зближення з російським винищувачем було небезпечним, передає Reuters.

Раніше Fox News з посиланням на двох неназваних військових розповів про небезпечне зближення літаків США і Росії над Балтійським морем. За даними джерел, Су-27 пролетів в 1,5 м від розвідувального RC-135. Російський винищувач був озброєний ракетами, заявили співрозмовники телеканалу. У "провокаційних" маневрах американські військові звинуватили якраз Су-27.

ВідеоРосія відреагувала на збивання сирійського Су-22 винищувачем США

Залиште свій коментар