Небезпечну бактерію E.coli виявили у воді з чеських магазинів

Державні інспектори розпорядилися негайно вилучити заражену воду з магазинів, а також зобов’язали виробника води поінформувати споживачів про ситуацію.

У Чехії фахівці виявили небезпечну бактерію E.coli в пляшці з водою Aquila Aqualinea. Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

Державна Сільськогосподарська і продовольча інспекція Чехії розпорядилася негайно вилучити заражену воду з магазинів, а також зобов’язала виробника води поінформувати споживачів про ситуацію.

Компанія-виробник води Karlovarske mineralni vody вилучила з обігу 33 000 пляшок і попросила покупців перевірити вже куплену мінеральну воду - на пляшці вказано термін придатності "до 20.05.2012". Фахівці рекомендують не пити воду з цієї партії.

Нагадаємо, напередодні повідомлялося про першу у Франції жертву кишкової їнфекції, яку викликає бактерія E.coli. Всього в Європі кількість заражених перевищила 4 тисячі осіб, загинула 51 особа.

Раніше експерти вже попереджали, що бактерія-збудник кишкової інфекції, від якої в Німеччині померли 42 людини, може перебувати у питній воді.

Бактерія E.coli часто присутня в кишечнику людей і теплокровних тварин. Більшість її штамів нешкідливі, але деякі штами, такі, як EHEC, можуть викликати важкі хвороби харчового походження. Симптоми викликаються бактеріями EHEC хвороб - кривава діарея, жар і блювота. Більшість пацієнтів одужують протягом десяти днів, але у незначної кількості пацієнтів, особливо дітей раннього віку і літніх людей, хвороба може прийняти важку форму із загрозою для життя.

Читайте також:

Експерти: бактерія E.coli заражає питну воду

Кишкову паличку, яка вбиває європейців, перетворять на біопаливо

Небезпечна кишкова їнфекція дісталася до Бразилії

Смертоносна кишкова інфекція впритул наблизилась до України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: