У Центральній Америці значно зросла кількість загиблих внаслідок урагану "Нейт"
У місті Новий Орлеан на півдні США влада вже оголосила евакуацію.
© Reuters
© Reuters
© Reuters
© Reuters
© Reuters
© Reuters
Тропічний ураган "Нейт", що нині лютує у Карибському морі, уже забрав життя 28 осіб у Центральній Америці.
Про це повідомляє Business Standart.
Негода поступово набирає обертів на шляху до популярних мексиканських курортів та території США. Швидкість вітру нині становить близько 120 км/год, проте ще більшої потужності ураган має досягти наприкінці суботи, 7 жовтня, або вранці в неділю, 8 жовтня.
Губернатори штатів Луїзіана, Алабама і Флорида ввели надзвичайний стан. В місті Новий Орлеан уже оголосили евакуацію. За прогнозами, потужний вітер може спричинити відключення електропостачання, а висота штормових хвиль досягне близько 2,5 м.
Нагадаємо, що тропічний шторм "Нейт" уже посилився до урагану 1-ї категорії. За даними синоптиків, ураган перебуває в 795 кілометрах від гирла річки Міссісіпі і рухається у напрямку Мексиканського узбережжя зі швидкістю 75 миль/год.