"Немає ніякої "Америки перш за все": Маккейн назвав довіру Трампа до Путіна загрозою нацбезпеці США

Маккейн заявив, що Путін "не переймається інтересами Америки".

Сенатор США Джон Маккейн прокоментував заяву президента США Дональда Трампа після зустрічі з російським президентом Володимиром Путіним.

Він, зокрема, вважає, що довіра Трампа до слів Путіна про невтручання Росії у внутрішні справи США ставить під загрозу національну безпеку країни, йдеться в заяві, розміщеній на офіційному сайті сенатора.

"Немає ніякої "Америки перш за все", коли довіряєш словам полковника КДБ, а не американському розвідувальному співтовариству. Не існує "принципового реалізму" у співпраці з Росією, щоб підтримати кривавий режим Асада, який залишається найбільшою перешкодою для політичного рішення, спрямованого на припинення кровопролиття у Сирії", - йдеться в заяві.

Маккейн також додав, що Путін "не переймається інтересами Америки".

"Вірити в інше - це не просто наївно, це ставить під загрозу нашу національну безпеку", - зазначив сенатор США.

ВідеоПрезиденти США та Росії таки встигли поспілкуватися на саміті у В'єтнамі

Нагадаємо, спецслужби США звинувачують Росію і особисто Путіна в організації кампанії щодо втручанню в вибори президента США за допомогою пропаганди і хакерських атак. Володимир Путін та інші представники російської влади категорично заперечують будь-яку причетність до спроб втрутитися в хід американських виборів.

Нещодавно російське видання РБК опублікувало розслідування про причетність так званої "фабрики тролів" з Санкт-Петербурга до втручання в американські вибори – журналістам вдалося знайти та підтвердити причетність кремлівських ботів мінімум до 120 спільнот і тематичних акаунтів у соціальних мережах.

Один зі співробітників "фабрики" розповів журналістам, що завданням ботів була не передвиборча гонка в США, а створення акаунтів і проведення флешмобів, які будуть підхоплювати великі ЗМІ і ключові медіаперсони.

На початку вересня керівництво Facebook заявило, що протягом майже двох років фейкові облікові записи, пов'язані з Росією, купували політичну рекламу в соцмережі, на яку було витрачено біля $ 100 тис. Після того, як на адресу компанії почала лунати критика, та оголосила про зміну алгоритму роботи з платними постами.

Залиште свій коментар