"Немає ніякої "Америки перш за все": Маккейн назвав довіру Трампа до Путіна загрозою нацбезпеці США

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Маккейн заявив, що Путін "не переймається інтересами Америки".

Сенатор США Джон Маккейн прокоментував заяву президента США Дональда Трампа після зустрічі з російським президентом Володимиром Путіним.

Він, зокрема, вважає, що довіра Трампа до слів Путіна про невтручання Росії у внутрішні справи США ставить під загрозу національну безпеку країни, йдеться в заяві, розміщеній на офіційному сайті сенатора.

"Немає ніякої "Америки перш за все", коли довіряєш словам полковника КДБ, а не американському розвідувальному співтовариству. Не існує "принципового реалізму" у співпраці з Росією, щоб підтримати кривавий режим Асада, який залишається найбільшою перешкодою для політичного рішення, спрямованого на припинення кровопролиття у Сирії", - йдеться в заяві.

Маккейн також додав, що Путін "не переймається інтересами Америки".

"Вірити в інше - це не просто наївно, це ставить під загрозу нашу національну безпеку", - зазначив сенатор США.

ВідеоПрезиденти США та Росії таки встигли поспілкуватися на саміті у В'єтнамі

Нагадаємо, спецслужби США звинувачують Росію і особисто Путіна в організації кампанії щодо втручанню в вибори президента США за допомогою пропаганди і хакерських атак. Володимир Путін та інші представники російської влади категорично заперечують будь-яку причетність до спроб втрутитися в хід американських виборів.

Нещодавно російське видання РБК опублікувало розслідування про причетність так званої "фабрики тролів" з Санкт-Петербурга до втручання в американські вибори – журналістам вдалося знайти та підтвердити причетність кремлівських ботів мінімум до 120 спільнот і тематичних акаунтів у соціальних мережах.

Один зі співробітників "фабрики" розповів журналістам, що завданням ботів була не передвиборча гонка в США, а створення акаунтів і проведення флешмобів, які будуть підхоплювати великі ЗМІ і ключові медіаперсони.

На початку вересня керівництво Facebook заявило, що протягом майже двох років фейкові облікові записи, пов'язані з Росією, купували політичну рекламу в соцмережі, на яку було витрачено біля $ 100 тис. Після того, як на адресу компанії почала лунати критика, та оголосила про зміну алгоритму роботи з платними постами.

Залиште свій коментар

Вибір редакції