"Немає ясно озвученої мети, немає чіткого бачення перспектив". Сенатор США розкритикував Трампа

Також президенту США закидають, що він поводиться так, ніби питання статусу Криму є відкритим.

У США ніхто не знає, про що збирається говорити президент США Дональд Трамп під час зустрічі з російським колегою Володимиром Путіним.

Про це заявив глава комітету з міжнародних справ в сенаті США і один з найгучніших критиків Трампа в Республіканській партії Боб Коркер в інтерв’ю "Медузі".

"У мене є великі побоювання в зв'язку з його висловлюваннями останніх тижнів. У мене, повторюся, інша точка зору в питаннях, щодо яких він висловлюється. І, чесно кажучи, я думаю, що більшість членів конгресу теж не поділяють підходи президента, зокрема, через те, що він залишає відкритим питання про статус Криму. Це, знову ж таки, підрив внутрішнього положення в тих країнах, які є нашими союзниками в Європі. Немає ясно озвученої мети, немає чіткого бачення перспектив. Не хочу здатися налаштованим песимістично, але у мене дуже мало впевненості в хорошому результаті [цієї стратегії]", - наголосив він.

На думку Коркера, одним із найважливіших питань, у яких Трамп повинен стояти на своїх позиціях під час зустрічі з Путіним, є агресія Росія проти України, конфлікти на Близькому Сході, а також зменшення ядерної загрози та зростання тероризму.

"Я сподіваюся, що не станеться визнання приєднання Криму до Росії. Це було б великою помилкою. Але він дійсно поводиться так, ніби це відкрите питання. Знову ж таки, все, що залишається, - це сподіватися. Питання, яке, як я сподіваюся, президент Трамп також порушить на зустрічі, навіть не зважаючи на те. що він не дуже активно робив це раніше, - це питання про російську участь в підриві демократичних режимів. Я маю на увазі втручання у виборчий процес, яке є частиною гібридної тактики, що практикується Путіним в різних країнах і регіонах. І всі можливі спроби президента Трампа показати, що у нас нібито немає інтересів в Криму, ще більше допоможуть зусиллям Путіна щодо дестабілізації обстановки", - зазначив глава комітету з міжнародних справ в сенаті, зауваживши, що Путін повинен чітко розуміти, що США не збираються прогинатися в тих питаннях, які є важливими для них.

Нагадаємо, що 11-12 липня в Брюсселі відбудеться саміт НАТО, в роботі якого також планує взяти участь президент Сполучених Штатів. Раніше Дональд Трамп розкритикував союзників по Альянсу за недостатні фінансові внески з боку багатьох країн-членів Організації.

Залиште свій коментар