Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Немає ясно озвученої мети, немає чіткого бачення перспектив". Сенатор США розкритикував Трампа

Також президенту США закидають, що він поводиться так, ніби питання статусу Криму є відкритим.

У США ніхто не знає, про що збирається говорити президент США Дональд Трамп під час зустрічі з російським колегою Володимиром Путіним.

Про це заявив глава комітету з міжнародних справ в сенаті США і один з найгучніших критиків Трампа в Республіканській партії Боб Коркер в інтерв’ю "Медузі".

"У мене є великі побоювання в зв'язку з його висловлюваннями останніх тижнів. У мене, повторюся, інша точка зору в питаннях, щодо яких він висловлюється. І, чесно кажучи, я думаю, що більшість членів конгресу теж не поділяють підходи президента, зокрема, через те, що він залишає відкритим питання про статус Криму. Це, знову ж таки, підрив внутрішнього положення в тих країнах, які є нашими союзниками в Європі. Немає ясно озвученої мети, немає чіткого бачення перспектив. Не хочу здатися налаштованим песимістично, але у мене дуже мало впевненості в хорошому результаті [цієї стратегії]", - наголосив він.

На думку Коркера, одним із найважливіших питань, у яких Трамп повинен стояти на своїх позиціях під час зустрічі з Путіним, є агресія Росія проти України, конфлікти на Близькому Сході, а також зменшення ядерної загрози та зростання тероризму.

"Я сподіваюся, що не станеться визнання приєднання Криму до Росії. Це було б великою помилкою. Але він дійсно поводиться так, ніби це відкрите питання. Знову ж таки, все, що залишається, - це сподіватися. Питання, яке, як я сподіваюся, президент Трамп також порушить на зустрічі, навіть не зважаючи на те. що він не дуже активно робив це раніше, - це питання про російську участь в підриві демократичних режимів. Я маю на увазі втручання у виборчий процес, яке є частиною гібридної тактики, що практикується Путіним в різних країнах і регіонах. І всі можливі спроби президента Трампа показати, що у нас нібито немає інтересів в Криму, ще більше допоможуть зусиллям Путіна щодо дестабілізації обстановки", - зазначив глава комітету з міжнародних справ в сенаті, зауваживши, що Путін повинен чітко розуміти, що США не збираються прогинатися в тих питаннях, які є важливими для них.

Нагадаємо, що 11-12 липня в Брюсселі відбудеться саміт НАТО, в роботі якого також планує взяти участь президент Сполучених Штатів. Раніше Дональд Трамп розкритикував союзників по Альянсу за недостатні фінансові внески з боку багатьох країн-членів Організації.

Залиште свій коментар

Вибір редакції