Необережні висловлювання відправили японського міністра у відставку

Через два своїх висловлювання, які прем'єр-міністр Японії використовував у парламенті, йому довелося піти у відставку.

Прем'єр-міністр Японії Наото Кан прийняв прохання про відставку міністра юстиції Мінору Янагіда. Міністру довелося покинути свій пост через скандальні висловлювання, зроблені у своєму виборчому окрузі кілька днів тому.

Мінору Янагіда поділився з присутніми на зборах, що за всю свою політичну кар'єру до призначення на пост міністра ніколи не мав справи з правовими питаннями. Проте дві чергові фрази допомагають йому уникнути будь-яких незручних питань, зізнався Янагіда.

"Коли я не знаю відповіді на питання депутатів у парламенті, я використовую два висловлювання. Одне - "я утримаюся від деталей справи" і друге - "ми діємо відповідно до закону та (зібраних) доказів", - сказав він. "Це прекрасні вирази! Я стільки раз їх використав", - підсумував міністр.

Мінору Янагіда за два місяці перебування на посаді використовував ці два вирази 39 разів, відповідаючи на питання депутатів у парламенті.

Опозиція заявила, що міністр, який не вникає в курс справи свого міністерства й уникає серйозних відповідей, не може перебувати на цій посаді. Головна опозиційна партія ЛДП пообіцяла у понеділок вранці підняти питання про винесення недовіри міністрові в парламенті.

Якщо ж він і після цього не пішов би зі своєї посади, опозиція обіцяла бойкотувати голосування вкрай важливого для правлячої Демократичної партії проекту поправок до бюджету на поточний фінансовий рік, який закінчиться в Японії 31 березня 2011 року.

Напередодні, виступаючи перед журналістами, Мінору Янагіда заявив про намір будь-що-будь залишитися на своєму посту. Однак був змушений подати у відставку під тиском керівництва партії.

Обов'язки міністра юстиції буде поєднувати генеральний секретар уряду Японії Іосіто Сенгоку.

Читайте також:

Мєдвєдєв потис руку прем'єру Японії та додав, що Курили не віддасть

Уряд Японії відмовився від боротьби за всі Курильські острови

Джорджа Буша-молодшого звинуватили у плагіаті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: