Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Неподалік Багдада застрелили високопоставленого командира підтримуваних Іраном угрупувань – Daily Mail

Чи затримали стрільця, не повідомляється.

У Іраку застрелили видатного проіранського командира воєнізованих загонів. Про це повідомляє Daily Mail з посиланням на місцеві видання.

Високопоставлений лідер Популярних мобілізаційних сил Талеб Аббас Алі Аль-Саеді був застрелений пізнього вечора в суботу, 11 січня, у Карбалі, що у 100 км від Багдада.

Місцеві медіа повідомляють, що аль-Саеді був вбитий невідомим стрільцем, подробиць щодо стрілянини не повідомляється.

Аль-Саеді керував бригадами міста Карбала – це підрозділ у складі підтримуваної Іраном шиїтської гілки Популярних мобілізаційних сил.

Американське військове командування не відповіло на запити Daily Mail щодо вбивства аль-Саеді. Як відомо, після удару 3 січня було вбито іншого лідера Популярних мобілізаційних сил Абу Махді аль-Мухандіса, разом з іранським генералом Касемом Сулеймані.

Раніше повідомлялось, що Сполучені Штати готували вбивство ще одного іранського воєначальника, але замах не вдався. Американські видання Washington Post і телеканал CNN із посиланням на власні джерела повідомили, що слідом за генералом Касемом Сулеймані американці планували вбити Абдула Реза Шахлая.

Відео США готували убивство ще одного іранського командувача з КСІР

Американські видання Washington Post і телеканал CNN із посиланням на власні джерела кажуть, услід за генералом Касемом Сулеймані, американці планували вбити Абдулу Реза Шахлая – фінансиста й командувача спецпідрозділу "Аль-Кудс" іранського корпусу вартових ісламської революції.  

США готували убивство ще одного іранського командувача з КСІР

Залиште свій коментар

Вибір редакції