Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нестабільна ситуація: прес-секретар Білого дому і її заступник зібралися у відставку

Роботу в Білому домі раніше вже залишили численні співробітники апарату президента.

Сара Сандерс, яка очолює прес-службу Білого дому (США), планує в кінці поточного року залишити свою посаду, повідомив телеканал CBS, посилаючись на інформовані джерела, близькі до адміністрації, а також на висловлювання друзів Сандерс, з якими вона ділилася своїми планами.

Про те, щоб піти з адміністрації президента Дональда Трампа задумався також заступник Сандерс - Раджив Шах, але коли він планує піти у відставку, поки не відомо.

"Все це є останнім свідченням нестабільності ситуації в Білому домі, що характеризується заворушеннями", - йдеться в повідомленні.

Телеканал нагадує, що роботу в Білому домі раніше вже залишили численні співробітники апарату президента. Джерело CBS заявив, що "рано чи пізно, але буде ще чимало співробітників Білого дому, які залишать свої пости... і буде важко знайти їм заміну".

Сандерс була призначена на посаду заступника прес-секретаря Білого дому після перемоги Трампа, а з липня 2017 року очолила її. Свій перший брифінг від імені офіційного представника адміністрації вона провела 5 травня 2017 року.

Сандерс в останні місяці привернула до себе значну увагу, оскільки брала на себе якнайбільше публічних завдань, пов'язаних з командою президента Дональда Трампа. Зокрема, нещодавно вона заявила журналістам, що доказів втручання України вибори в США на боці Демократичної партії більше, ніж доказів втручання Росії у вибори на боці республіканців.

Залиште свій коментар

Вибір редакції