Нетаньяху зробить скандальну клятву вірності Ізраїлю обов'язковою для всіх

Палестинських арабів змусять присягати на вірність Ізраїлю.

Прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін  Нетаньяху запропонував внести нове положення до скандально відомого законопроекту про присягу вірності державі при отриманні громадянства. Згідно з цією  поправкою клятву повинні будуть давати всі претенденти на громадянство незалежно від національної приналежності.

В даний час законопроект звільняє від клятви вірності "єврейській і демократичній державі Ізраїль" всіх євреїв, які отримують громадянство за Законом про повернення. Таким чином, в основному під дію закону потрапляли араби, що викликало хвилю протестів. Зокрема, нову клятву називали "фашистською" і такою, що суперечить демократичним нормам.

Нетаніягу доручив представити уряду законопроект у новій редакції міністру юстиції Якову Німанн. Варто відзначити, що його попередня версія вже отримала схвалення уряду, в тому числі і самого Нетаніягу, і повинна була розглядатися в парламенті. З якої причини прем'єр-міністр вирішив змінити законопроект, не повідомляється.

Як відомо, ініціатором поправок до клятви вірності, яка в її сучасному вигляді не містить згадки Ізраїлю як одночасно демократичної та єврейської держави, стала партія "Наш будинок Ізраїль", яку очолює Авігдор Ліберман.

Читайте також:

Ізраїль депортує володарку Нобелівської премії

В Ізраїлі зведуть меморіал на честь Червоної армії

Історія з грифом "Секретно": Кухня антисемітизму від КГБ

Ахмадінежад виступить на мітингу на кордоні Лівану з Ізраїлем

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: