Невідомі розписали стіни австрійського концтабору антисемітськими гаслами

На стінах колишнього концтабору Маутхаузен з'явилися антисемітські та антитурецькі гасла, такі самі та в тому ж місці, що й рік тому.

Стіну колишнього концентраційного табору Маутхаузен на півночі Австрії розписали антисемітськими і антитурецькими гаслами.

За словами поліцейських, зроблені аерозолями написи, які зайняли майже десять метрів стіни меморіального комплексу, були виявлені вранці 5 березня. Особи, причетні до акту вандалізму, поки не встановлені.

Аналогічний випадок стався в Маутхаузене рік тому. Тоді стіни табору вдалося очистити, однак вийти на слід хуліганів і затримати їх поліція так і не змогла.

Новий образливий напис з'явився практично на тому ж місці. Розміри букв та склад фарби - ті ж, що і рік тому. Ця обставина наштовхує поліцейських на думку, що мова йде про одних і тих же зловмисників.

У зв'язку з цим заступник глави земельного уряду Верхній Австрії зажадав налагодити більш щільний і ефективний контроль за правими екстремістами. За його словами, тільки активне втручання поліції дозволить запобігти подальшим провокаціям і злочинам.

"Ми повинні налагодити спостереження і контроль, які дозволять нам знайти винних і притягнути їх до відповідальності", - відзначив він.

З 1938 по 1945 роки в Маутхаузені (з 1940 входив до системи концтаборів Маутхаузен-Гузен) загинули більше 120 тисяч людей, або майже половина всіх в'язнів. Серед загиблих - близько 32 тисяч громадян СРСР. Табір розташовується в 155 кілометрах на захід від австрійської столиці Відня. Після Другої світової війни там створено меморіальний комплекс, де кожна з країн, що втратили громадян у концтаборі, представлена своїм пам'ятником.

Читайте також:

Студента, який попісяв на пам'ятник Шевченку, засудили на 2,5 року

У Парижі іранське посольство розмалювали графіті

Невідомі спаплюжили православний храм в Єрусалимі
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: