Невідомі вирізали свастику поряд з ім'ям Обами на полі для гольфу

На полі для гольфу невідомі зобразили свастику поряд з ім'ям американського президента. Щоправда, кінчики хреста повернені в іншу сторону, ніж у фашистському символі.

Поліція і Секретна служба США розслідують випадок вандалізму на полі для гольфу в заміському клубі Луїсвіллі (штат Массачусетс). На трав'яному ділянці розміром приблизно три на три метри невідомі "вирізали" свастику поряд з ім'ям президента Барака Обами.

Напис працівники клубу виявили в понеділок вранці. Спочатку свастику проасоціювали з нацистським символом, вирішивши, що в посланні полягає загроза Обамі. Однак символ обертового хреста на полі був зображений загнутими кінцями вліво (за годинниковою стрілкою) - в такому вигляді в староіндійської та інших східних культурах свастика трактується як знак сприятливих приречень, символ сонця.

У керівництві клубі не знають, чим саме вандали змогли вирізати частину галявини. Це міг бути як спеціальний інструмент, так і шипований черевик, припускають вони. В усякому разі, лінії виявилися досить глибокими.

Головним завданням для менеджерів стало відновлення початкового вигляду поля для гольфу. Спочатку працівники спробували тимчасово зафарбувати напис зеленою фарбою, але борозна виявилася занадто глибокою, далі проступала. Після цього було вирішено зрізати ділянки трав'яного покриву з іншої частини території клубу і заповнити ними "творіння" вандалів.

Читайте також:

Нобелівський лауреат премії миру Обама направить в Афганістан ще 13 тис. солдат

Обама дозволить військовим зізнаватися в гомосексуалізмі

Обама віддасть Нобелівську премію на благодійність

Барак Обама - типовий син Африки, впевнена його кенійська бабуся

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: