"Невістка" Каддафі розкрила таємниці його сім'ї: оргії з українками та "Капітал" Маркса

"Невістка" Каддафі розкрила таємниці його сім'ї: оргії з українками та "Капітал" Маркса

Фото з сімейного фотоальбому Муаммара Каддафі / Фото: The New York Times

Уродженка Криму Надія Каддафі стверджує, що є дружиною старшого сина полковника. Вона розповіла, як чоловік її бив та замовляв повій з України.

Унікальні одкровення уродженки Криму Надії, яка стверджує, що була "російською дружиною" сина вбитого лівійського лідера Муаммара Каддафі – Сейфа аль-Іслама – стали надбанням російської преси.

Інтерв'ю з Надією Каддафі опублікувала 26 жовтня газета "Московський комсомолець". У ньому жінка розповіла про оргії з українськими повіями, які панували в будинку Каддафі та жорстоку вдачу свого чоловіка, який викинув її з 12-го поверху.

Розмова Надії з журналісткою, як пише газета, відбулася задовго до вбивства Каддафі, однак видання вирішило опублікувати інтерв'ю тільки зараз.

За словами автора статті Ірини Бобрової, вона познайомилася з невісткою Каддафі випадково - журналістка підвезла жінку, коли та ловила машину на Гоголівському бульварі в Москві. Після обміну першими репліками Надія раптом сказала, що її деякий час тому кинув "чоловік, арабський шейх, без п'яти хвилин глава держави" - з висоти 12-го поверху. Вона повідомила, що це Сейф аль-Іслам Каддафі, а пізніше на доказ своїх слів показала паспорта з лівійськими візами і сімейні фотографії. Зараз місцезнаходження Надії Каддафі невідомо.

Зазначимо, що правдивість розповіді жінки можна поставити під сумнів, оскільки, за офіційними даними, 39-річний Сейф аль-Іслам неодружений. Жодних відомостей про "російську дружину" сина Каддафі досі в ЗМІ не з'являлося.

Пропонуємо до вашої уваги витримки з розповіді Надії про своє життя з сином Каддафі.

Син Каддафі Сейф аль-Іслам / Фото: paper.li
"Щоб не розчаровувати батьків Сейфа, мені довелося відновити цноту"

Надія, уродженка Коктебеля, поїхала шукати кращого життя до Москви, де спочатку влаштувалася стриптизеркою в клубі, однак вже після першого виступу познайомилася з чоловіком та стала його утриманкою.

Коли вона познайомилася із Сейфом, то зустрічалася одразу з двома чоловіками.

"Каддафі прилетів до Москви на весілля Собчак і Шустеровича, яке, як відомо, не відбулося. А заодно Сейф хотів потусуватися. Ми перекинулися кількома словами, і я черканула йому номер свого мобільного. Ви не повірите, я навіть не знала, що ця людина носить прізвище Каддафі. Для мене він ще довго залишався просто Сейфом", - стверджує Надія.

Незабаром він запросив її до Відня, а згодом – до Лівії, знайомитися з батьком, де й відбулося, за словами Надії, весілля за мусульманськими традиціями.

"Для початку, щоб не розчаровувати батьків Сейфа, мені довелося злітати до Парижа і відновити цноту. Пізніше доктор у присутності рідної тітки Сейфа підтвердив мою невинність. Потім я прийняла мусульманство. Процедура ця виявилася необтяжливою. У присутності двох свідків я тричі повторила муллі: "Немає бога, окрім Аллаха, і Мухаммед - пророк його". Власне, і все...", - розповіла вона.

У маєтку, куди Сейф поселив свою дружину, Наді так і не вдалося відчути себе як вдома.

"Я ні на хвилину не залишалася одна. Мене постійно оточували друзі Сейфа. Так звана свита, дармоїди. Крім того що ці хлопці пили, їли, купували собі жінок за рахунок мого чоловіка, так вони ще 24 години на добу перебували в нашому домі. Причому без сорому розгулювали по кімнатах в одних трусах і займалися коханням зі своїми дівчатами в моїй спальні. Коли вранці я спускалася до вітальні, там вже снідали чоловік десять ... Сперечатися з цим було марно. Сейф одразу попередив мене: друзі для нього - святе!", - пожалілася дівчина.

"Каддафі полюбляв повій з України"

"Як тільки ми оформили стосунки, не залишилося й сліду від інтелігентного, правильного хлопчика "при краватці". Сейф не те що не приховував від мене своїх коханок, він постійно приводив їх до хати. Спочатку я здіймала скандали, ридала, а потім зрозуміла, що неможливо нічого змінити. І я змирилася. Тільки вимагала від чоловіка частіше перевірятися у лікарів", - зізналася Надія.

"Сейф з друзями не гребували груповими оргіями, причому все це знімали на камеру. Часом доходило до абсурду. Так, два роки тому Сейф проспонсорував конкурс краси в Україні. Я займалася відбором дівчат. Частина тих красунь перестрибнула з подіуму прямо в ліжко мого чоловіка", - розповіла Надія.

За її словами, сам Муаммар Каддафі теж не гребував послугами дівчат з Росії. На відміну від сина глава держави віддавав перевагу фактурним "силіконовим" блондинкам.

"Якось ми міцно посварилися з чоловіком, і я поїхала в Крим до мами. У цей час в Лівії розпочався священний для мусульман місяць Рамадан. Сейф буквально обривав мій телефон. Кричав, що не може без мене. Хоча я чудово розуміла, що йому просто необхідний був секс! Адже в цей час йому заборонялося не лише пити і гуляти, але і приводити в дім чужих жінок. Батько просто вбив би сина за це. Я не повернулася. А через тиждень мені зателефонував брат з Донецька. Він був у паніці - його сина вкрали якісь люди. Пізніше хлопчика повернули. З'ясувалося, що таким чином Сейф вирішив мене налякати. У нього величезні зв'язки в Україні", - стверджує Надія.

Фото з сімейного фотоальбому Муаммара Каддафі / Фото: The New York Times
"Каддафі виховував сина на "Капіталі" Карла Маркса"

Через якийсь час вона все-таки повернулася до Лівії.

"Своїх кишенькових грошей я не мала, - сміється Надія. - Хоча часом Сейф витрачав гроші так безглуздо! Наприклад, пропонував купити мені "Бентлі" для поїздок по Лівії! Я не могла пройтися по магазинах. Якщо мені потрібна була вода чи туалетний папір, робила замовлення водієві".

За словами Надії, єдиний подарунок чоловіка, який вона зберігає донині, - золоті сережки з діамантами вартістю у півтора мільйони доларів. Хоча, зізналася вона, у плані подарунків той був "великий вигадник".

Так, на черговий день народження Надії креативний Сейф замовив святкову вечерю в компанії двадцяти українських дівчат, яких він викупив на кілька днів. Думав, що дружині буде приємно поспілкуватися з землячками.

"З одного боку, Сейф недурний, освічений чоловік. У нього три освіти. У тому числі начебто Оксфорд. Але якісь елементарні речі він чомусь не розумів. Наприклад, коли ми дивилися фільм "Апокаліпсис", чоловік був у шоці. Він вперше почув про існування стародавніх племен. Батько виховував його на "Капіталі" Карла Маркса. Наскільки я знаю, це їхня настільна книга. Також Сейф абсолютно нетерпимий у питаннях релігії. Навіть зробив собі татуювання у формі хреста в паху. Таким способом він намагається принизити християнство", - каже Надія.

"Останнє побачення з чоловіком закінчилося 47-денною комою"

Тим часом сімейне життя молодих дало тріщину. Але за мусульманськими законами Надія не могла подати на розлучення. Будь-який конфлікт Сейф волів гасити силою.

"Перша серйозна сварка з Сейфом сталася, коли я наскаржилася на його друга за те, що він розгулював переді мною абсолютно голим. Сейф не повірив, більше того - страшно розлютився на мене. І в покарання велів вивезти мене в пустелю. Тиждень я прожила у вагончику в компанії водія і верблюда ... Коли повернулася, друзі чоловіка вже не соромилися займатися онанізмом у моїй присутності. Після цього я зібрала речі і, нікого не попередивши, втекла в Москву", - стверджує Надія.

Останнє ж побачення з чоловіком закінчилося для неї комою.

"Через кілька днів зі мною зв'язався чоловік з посольства Лівії. "Вам необхідно злітати до Відня і залагодити конфлікт з Каддафі", - спокійно пояснив він. Я сподівалася, що Сейф вирішив покаятися. І все буде як раніше ... Дура була, полетіла ... Ми розмовляли в ресторані, який Сейф викупив на весь вечір. Почали лаятися. А потім він мене вдарив. Двічі. Більше я нічого не пам'ятаю. Отямилася вже в лікарні. Переді мною сиділа моя мама і чоловік з посольства Лівії, який з першого дня перебував поруч - відганяв журналістів", - розповіла жінка.

Надія дізналася, що 47 днів вона була в комі. Лікарі в один голос стверджували, що вона вижила дивом.

"Місцеві газети дізналися про те, що трапилося, але співробітники посольства переконали журналістів, що це я перебрала зайвого, залізла на дерево і впала, а Сейф став моїм шляхетним рятівником, - каже Надія. - Справжню ж картину мені так і не вдалося відновити. Судячи з усього, коли я втратила свідомість, Сейф просто викинув мене з вікна - я пролетіла 12 поверхів. Лікарі знайшли мене на вулиці".

Нагадаємо, що син Муаммара Каддафі зник після того, як повстанці жорстоко розправилися з його батьком, і, за даними Перехідної національної ради Лівії, напередодні перебував у районі, де Лівія межує з Алжиром і Нігером. Як стверджує нова влада, син Каддафі вже обзавівся фальшивим паспортом і готується втекти до однієї з цих держав.

Читайте також:

Похорон Каддафі бачили всього четверо людей

Син Каддафі поклявся помститися за смерть батька

У рідному місті Каддафі вибухнула цистерна - більше 100 загиблих

Українська медсестра Каддафі перебуває у жалобі за ним

Повʼязані теми:

Наступна публікація