Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Невизнана Південна Осетія проведе "референдум" про входження до складу Росії

Його запланували на 2017 рік.

Так званий "президент" Південної Осетії Леонід Тібілов і "спікер парламенту" Анатолій Бібілов підписали заяву про "референдум" щодо питання про входження цього грузинського регіону до складу Російської Федерації.

Про це повідомляє РИА Новости.

"Керуючись довгостроковими інтересами південноосетинського народу і прагнучи забезпечити стабільність суспільно-політичної обстановки в Республіці Південна Осетія, виступаємо із спільною заявою про підтримку рішення політичної ради при президентові Республіки Південна Осетія від 26 травня 2016 року про доцільність проведення референдуму з питання про входження Республіки Південна Осетія в склад Російської Федерації в 2017 році", — йдеться в заяві.

Згідно з "документом", голосування відбудеться після виборів "президента республіки".

Раніше "глава" Південної Осетії заявляв, що для проведення референдуму доведеться внести поправки в конституцію республіки. За словами Тібілова, зміни дадуть президенту "право звернутися до президента Росії з пропозицією створити єдиний союзний орган, якому ми передамо свої повноваження".

"Таким чином, ми звільняємо Росію від політичних ризиків, які могли виникнути у разі прямого входження", — сказав він.

В 2008 році за підтримки і збройного втручання Росії цей регіон був повністю виведений з-під контролю Грузії, після чого його незалежність визнали лише РФ, Венесуела, Нікарагуа і Науру.

У 2011 році в Південній Осетії був проведений референдум про надання російській мові статусу "державної".

Залиште свій коментар

Вибір редакції